jít naiDNES.cz

Z karantény rovnou na večírek. Karel Gott se vůbec nešetří, když jde o Martu

Fanoušci Karla Gotta se mohou radovat. Mnohonásobný slavík je zase zdráv. Po krátké hospitalizaci v nemocnici znovu stojí pevně na nohou. V pondělí večer se dokonce stal kmotrem prvního kalendáře své dlouholeté kamarádky Marty Kubišové.

Není žádným tajemstvím, že Karel Gott trpí respiračními problémy. Ty ho také v minulých dnech dostaly do péče lékařů. Léčba byla nejen krátká, ale – jak se zdá – i úspěšná. Mistr se tak včera mohl zúčastnit křtu prvního kalendáře Marty Kubišové.

A právě v útrobách botelu Admirál zavzpomínal na jejich první setkání. „Martu jsem poznal v šedesátém čtvrtém roce v legendárním studiu A. Bylo to třetího dubna. Na to nemůžu zapomenout. Bylo to krásné období, protože jsme patřili k té avantgardě úplně nové pop muziky,“ zavzpomínal Gott, kterého Kubišová opravila, že jich bylo mnohem méně, proto vynikli.

„To nikdy neříkej. Měli jsme silnou konkurenci, přesto jsme vynikli,“ opravil ji pohotově Karel, podle kterého je Kubišová výjimečná tím, že si vždy uměla vybrat tu správnou píseň.

„Měla projev, který byl věrohodný. Když zpívala, věřil jsem jí. Dávala do toho obsahu interpretačně všechno. To bylo první, čeho jsem si všiml. Pak Marta vždy působila svobodně,“ uzavřel Gott, který tak uhodl název kalendáře, který Kubišová společně se šéfem VDN Promo Petrem Větrovským, který ji v posledních letech zastupuje, nazvali Pořád svobodná.

Ačkoliv Karel Gott dorazil bez své ženy Ivanky a dcer, na křtu se zdržel téměř do konce a rozdával úsměvy na všechny strany. Tak snad mu zdraví vydrží.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:59 středa 3. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  32
 • Haha
  16
 • Trapas
  15
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  8
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat