Pondělí 6. července 2020, Den upálení mistra Jana Husa
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Jsou sestry, ale přece je každá jiná: Lucie se drží v pozadí, Dominika chce být středem pozornosti

  Jsou stejné krve, mají ve vínku jen ty nejlepší geny, otevřené dveře kamkoliv, ale přesto jsou obě tak rozdílné. Narodily do neúplné rodiny, tatínka nejdříve znaly z plakátů a byl pro ně víc idolem než otcem, přesto ho milovaly. I když je tolik spojuje, stejně jsou Lucie a Dominika Gottovy jako dvě cizí ženy. Co všechno je na nich jiné?

  Jejich maminky byly fanynky Karla Gotta, které se slavným zpěvákem měly krátký románek, ale navždy s ním zůstaly propojené. Každá mu porodila rozkošnou dceru.

  I když obě musely potupně podstoupit testy, jestli jsou opravdu potomky úspěšného Gotta, nakonec se zpěvák k dcerám přihlásil a miloval je, jak to jen dokázal. Snesl by jim modré z nebe, ale to, co opravdu chtěly a potřebovaly, to jim dát nemohl, tedy úplnou rodinu a tatínka, který je doma.

  Snažil se jim to vynahradit na dárcích a penězích, které jim posílal, ale nemohl jim koupit sebe, nemohl se naklonovat, v té době se ještě nechtěl vázat a kariéra pro něj byla přednější.

  Možná to holky poznamenalo na celý život, nevěděly, jaké je to mít tátu, jaké je to, když je učí plavat, jezdit na kole, ochraňuje je před vším zlým. Daly by za to všechno na světě, aby je uspával a četl jim pohádku. Bohužel dostaly jako dárek „jen“ příjmení Gottová.

  A možná i kvůli tomu jsou, jaké jsou. Mladší Lucka se raději drží v ústraní, po sňatku se nechala přejmenovat na Kovaříkovou podle manžela, ani na chvíli nepřemýšlela nad tím, že by si nechala příjmení Gottová. Hlavně proto, aby se jí lidé stále neptali na slavného tátu.

  Jsou sestry, ale přesto je každá jiná.

  Jsou sestry, ale přesto je každá jiná.

  Žije si poklidným životem v bytě, který jí koupil táta, nastěhovala si tam manžela, porodila dva syny a pracuje jako prodavačka. Chce být radši nenápadná než na sebe upozorňovat. A už vůbec ne přes slavné příjmení.

  Dominika je pořádné číslo

  To její starší sestra Dominika je jiného ražení. Vždycky ráda chodila na akce, kde byl středem pozornosti táta, ráda se vedle něj ukazovala, dávala rozhovory, chtěla se nechávat fotit do novin, bylo poznat, že jí ta publicita dělá dobře.

  A to jí zůstalo dodnes. Jen bohužel už ta pozornost není nejlepší. V novinách je vláčena nikoliv kvůli tomu, jak dělá dobré jméno svému tátovi, ale naopak. Že jeho „dědictví“ svými výpady a výroky špiní, smutek zapíjela v alkoholu, zobala prášky a pak do novin mluvila klidně i nesmysly.

  Je na ni žalostný pohled, když se z dříve krásné holky stala oteklá troska, která se sice snaží postavit na vlastní nohy, ale sen o vlastní rodině se rozplynul v době, kdy se s manželem Timem Tolkkim opíjeli až do bezvědomí. Tento „mejdan“ se navíc táhl roky.

  Jsou sestry, ale přesto je každá jiná.

  Jsou sestry, ale přesto je každá jiná.

  Sám Karel si s nejstarší dcerou lámal hlavu ještě těsně před smrtí, kdy Dominice kladl na srdce, aby se konečně dala do kupy, přestala pít, rozvedla se s Timem a začala žít obyčejný život.

  Dokáže to vůbec? Vždyť přes dvacet let žila s hudebníkem, takže bohémský život je jí vlastní. Do toho miluje publicitu a je jedno, jestli dobrou, či špatnou. Snad nakonec dodrží slib tátovi a bude sekat latinu.

  Fotogalerie

  Největší slabiny ojetých dodávek. Přinášíme přehled nejporuchovějších vozů

  Premium Dodávky byly stvořeny pro práci. Najedou mnohem více kilometrů než osobní auta, a to v náročných podmínkách. Ne všechna...

  Schizofrenní žena, nechtěná emigrace. Zachránila ho Nemocnice na kraji města

  Premium Kde je hranice skutečné lásky? Kdy končí vztah a začíná tyranie? Ladislav Chudík na tyto otázky dlouhé roky marně...

  VELKÝ TEST ZOO: přehled cen, zvířat i atrakcí. Přijeďte, pomůžete!

  Premium Mají otevřeno 365 dní v roce, ať praží slunce, nebo se žení čerti. Na několik týdnů je zavřel až koronavirus. Chcete...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 6. července 2020, Den upálení mistra Jana Husa
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz