jít naiDNES.cz

Gott i přes rady lékařů vystoupil na plese: Proč tolik riskoval?

Zpráva o oslabené imunitě Karla Gotta (79), kvůli které byl nucen zrušit dlouho plánovanou oslavu osmdesátin v O2 aréně, vyděsila Česko. Lékaři mu nedoporučili chodit mezi velké množství lidí. O víkendu ale vystoupil na pražském Žofíně na plese Czech Top 100. Že by se jeho stav zázračně zlepšil?

Poslední výsledky krevních testů podle Nedělního Blesku nedopadly podle představ, což vylekalo nejen doktory, ale i samotného zpěváka

„Imunita u pacienta po náročné onkologické léčbě je téměř vždy významně snížená. Samozřejmě záleží na fyzické kondici a věku nemocného. Obecně platí, čím starší pacient a čím závažnější bylo nádorové onemocnění a následná terapie, tím je schopnost organismu čelit nejrůznějším dalším nemocem a infekcím velmi oslabená,“ řekl deníku imunolog Karel Soukup.

O víkendu však známý zpěvák rozdával radost na pražském Žofíně, a tak se nabízí otázka, jestli se jeho stav zázračně zlepšil, případně co je příčinou takového obratu. „Pan Gott se bude snažit dostát doposud potvrzeným závazkům,“ zaznělo neurčitým z managementu Karla Gotta.

Je známo, že Mistr je velký profík a nerad nechává své fanoušky ve štychu, a tak se možná i přes doporučení lékařů rozhodl, že vystoupení absolvuje i přes hrozící rizika a komplikace. Nehledě na to, že fanoušci a skandující publikum na něj fungují jako živá voda a leckteré medikamenty...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:15 21. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Trapas
  13
 • Cože
  9
 • Tvl
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
Komentáře