jít naiDNES.cz

Poslední koncert Karla Gotta? Ve čtvrtek vystoupí na Benátské noci

Čeká Karla Gotta poslední vystoupení? | foto: YoutubeOcko.tv

Osmdesáté narozeniny oslavil sice před necelými čtrnácti dny, až nyní je ale bude moci oslavit se svými fanoušky. Karel Gott bude již ve čtvrtek hřebem zahajovacího programu festivalu „Benátská! s Impulsem“. Je to jeho poslední koncert v tomto roce?

Ještě počátkem letošního roku se zdálo, že Karel Gott obdaruje své fanoušky velkolepým koncertem, který se měl 14. června uskutečnit v pražské O2 aréně, ten se ale nakonec neuskutečnil.

Gott se svým managementem 18. ledna oznámili, že koncert ze zdravotních důvodů ruší. Pohledy jeho fanoušků tak začaly směřovat k nadcházejícímu festivalu Benátská! s Impulsem, na němž Gott již tento čtvrtek vystoupí.

Podle oficiálních stránek samotného zpěváka se dokonce zdá, že jde o jeho poslední oficiální koncert v tomto roce. A o tom, že se večer bude nést ve jménu Karla Gotta, je přesvědčený i pořadatel festivalu Petr Pečený.

„Čtvrtku 25. července bude vládnout Gott! Bude to taková božská oslava jeho 80. narozenin, kterou by si nikdo neměl nechat ujít,“ říká Pečený, který je tím mužem, jemuž se podařilo Gotta přesvědčit, aby na festivalu vystoupil.

„Pozvání Petra Pečeného vystoupit na festivalu Benátská! s Impulsem mě velmi potěšilo. Ještě sice nemám přesný seznam písní, které zde budu chtít zpívat, ale určitě vyberu takový repertoár, kterým, věřím, návštěvníky potěším,“ svěřil se Gott, který naposledy veřejně vystoupil 9. března v brněnské DRFG aréně a od té doby se drží spíše v ústraní.

Kromě Karla Gotta na Benátské noci vystoupí Chinaski, Čechomor, Lenny, No Name, Václav Neckář a Bacily, David Stypka & Bandjeez, Ben Cristovao či Richard Müller, který údajně přijede o den dříve, aby si vychutnal právě Gottův koncert.

Fotogalerie


Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře