jít naiDNES.cz

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Karel Gott má možná utrum se zpíváním. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a lékaři jsou neúprosní. Dali mu nůž na krk a kvůli zdravotním komplikacím proto musel zrušit obrovskou radost, na niž se těšil, a to červnový koncert k osmdesátinám. Je to s Mistrem hodně špatné?

Zpěvák Karel Gott se už nemohl dočkat červnového koncertu v O2 aréně, kde měl oslavit kulatiny ve velkém. Celé si to chtěl organizovat, zvát hosty osobně... Cítil se jako zamlada, kdy vyprodal lístky během pár chvil.

Ale teď měla přijít nepříjemná zpráva! Lékaři měli Gottovi zakázat už teď v lednu velký koncert konající se v červnu, neboť by ho mohl stát už tak křehké zdraví. Opět se ozvala oslabená imunita a doktoři měli Karlovi říci, že mu nedoporučí už nyní takto velkou akci.

Dokonce měla jeho manželka Ivana Gottová (42) rozesílat omluvy s tím, že má její muž velmi špatnou imunitu, o čemž informoval jako první deník Blesk. Má to být vážnější než minulý rok, kdy se koncert jen přesunul? Teď totiž není známo, jestli ještě někdy nějaký koncert bude.

Fanoušci i blízcí, ti všichni drží zpěvákovi palce, aby se brzy vyléčil a mohl svým hlasem opět rozdávat radost. Měl by se více šetřit, jeho příznivci určitě pochopí, že už nemá sílu na to vystupovat.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:14 18. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  104
 • Super
  49
 • Cože
  47
 • Tvl
  38
 • Haha
  25
 • Sladký
  21
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat