Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Komentář: Je snad kauza Gottovy zapomenuté milenky řízený útok na Ivanu?

  Je to kauza, před kterou není momentálně na stránkách společenských magazínů úniku. Po dlouhých letech se do popředí dostala historická známost zpěváka Karla Gotta (78) a Alice Kovácsové (51), nynější manželky Ondřeje Havelky. Z jakého důvodu je dávno zapomenuté téma znovu otevřeno a proč to celé zavání promyšlenou kampaní vůči jedné a zásadní osobě?

  Že byl Karel Gott vždy jedním z nejžádanějších mužů v Česku se táhne už od nepaměti, není proto divu, že se kolem něj rojilo žen nepočítaně a stále ještě, i po tolika letech, mohou na povrch vyplouvat dávná sblížení, zapomenuté milenky i románky trvající jednu noc a společnou snídani.

  Poslední dny se objevily vzpomínky na „vztah“ s Mistrem a fotografie ze soukromého alba jisté Alice Kovácsové, nynější partnerky swingového hudebníka a herce Ondřeje Havelky (63). Kromě pikantních detailů z jejich společné minulosti mají média k dispozici i archivní video Gotta a Kovácsové, což logicky otevírá otázku, kdo materiály médiím poskytuje a proč. Všechno je navíc korunováno tvrzením, že nynější manželka Karla Gotta Ivana jejich blízký vztah neunesla a Mistrovi ultimativně zakázala se s Alicí vídat.

  Čtenář otevírající si společenské rubriky ovšem v celé této – řeklo by se až uměle vytvořené kauze – tápe. Proč by ho vlastně měly zajímat dávné detaily ze vztahu, který již není relevantní, a hlavně proč se tento kostlivec vytahuje ze skříně právě v tento čas?

  Mlčeti zlato se tentokrát Ivaně Gottové nevyplácí

  Zatímco média servírují mnohé Aliciny citace o vztahu s Gottem, Ivana Gottová se ještě nevzmohla na jedinou reakci. V tomto případě se ale bude jednat z její strany o zachování tradice „mlčeti zlato“ s vědomím, že moudrá žena nekomentuje výpady sokyně. Nicméně ne vždy je tato ověřená rada našich babiček účinná. Gottová má vedle sebe manžela a hlavně dvě malé dcerky, které se o bulvární tisk jistě zajímat nemusí, ovšem vždy se v jejich okolí najde někdo, kdo jim podivnou minulost Alice a jejich tatínka s chutí připomene.

  Rodinu Karla Gotta pak může nadto od případného přešlapu ve vyjádření uchránit jejich tisková mluvčí Aneta Stolzová, ostatně právě umění krizové komunikace je základní stavební kámen její práce. Přitom k nevhodnému vměšování cizího elementu do fungující Gottovy rodiny postačí jen málo, ani to není třeba vyjadřovat slovy – například foto rodinné soudržnosti na staroměstských trzích s poselstvím, že Gottova rodina se raději dívá do vánoční budoucnosti, než aby se zaobírala minulostí nebo se snad do ní nechávala vtahovat bez možnosti také někdy ovládnout kormidlo lodě plně naložené jejich niterným soukromím.

  Malé holčičky Karla Gotta sice ještě nečtou společenské rubriky, ale slavní rodiče Ivana a Karel jim asi budou muset brzy vysvětlovat, co to všechno mělo znamenat.

  Ostatně samotný předvánoční čas také může souviset s tím, proč Alice Kovácsová začala dávno pohřbenou minulost sama vytahovat a rozhodně se nezdráhá o ní dopodrobna vykládat. „Skutečně nemám důvod se tímto způsobem zviditelňovat,“ napsala nám Kovácsová vytýkavě do e-mailu, přičemž jsou konkurenční média plná jejích aktuálních přímých řečí. Není totiž nic jednoduššího než lidem, na které máte celoživotně pifku, zkazit Vánoce, tedy čas určený rodině, svými výpady. Zvláště pak, když se Gottovi těší z toho, že Mistr si nejkrásnější svátky v roce užije bez obav o svůj vlastní život a zdraví poté, co vyhrál nad zákeřnou nemocí. 

  Ten nedobrovolný kompars vzadu – Ondřej Havelka

  Nicméně i když se téma Gottovy údajné múzy točí jen kolem tří hlavních aktérů tohoto trojúhelníku, není od věci se zamyslet nad tím, jak se na celou tuhle show dívá zpovzdálí ten čtvrtý, ten opomenutý, ten komparsista dělající křoví ve strhujícím představení vlastní ženyOndřej Havelka.

  Ondřej Havelka nyní hraje čtvrté housle v představení své partnerky, která se ochotně vyjadřuje k dávno zapomenuté minulosti.

  Po celou dobu na veřejné scéně uhlazený elegán se špičkovým vychováním a mravy, který jen jednou uklouzl s nevěrou vůči své první ženě, a přísný profesionál je nyní nejspíš nedobrovolným udiveným svědkem toho, že jeho partnerka možná nebyla celou dobu jenom jeho, a přestože mají spolu dvě děti a jsou v partnerském vztahu, bude se o Alici mluvit už jen jako o družce Karla Gotta.

  A to všechno i přes to, že Gott se úzce přátelil s celou rodinou Havelkových a častoval je pravidelnými osobními návštěvami, dokud je neměla Ivana Gottová zarazit a obě rodiny od sebe oddělit požadavkem, aby se její manžel s Alicí Kovácsovou už nestýkal.

  Kovácsová nectí pravidla přátelství

  Sama Kovácsová tvrdí, že má Karla velmi ráda a že jejich vztah je na úrovni velmi blízkého přátelství, ať už si pod tím představujete cokoliv. Ovšem jedním ze znaků pevného a blízkého přátelství je naprosté respektování soukromí svého přítele stejně jako výběr partnera, ať už se vám to nemusí líbit sebevíc. Můžete vědět, že se v rodině vašeho přítele děje něco, co vám není po chuti, ale jako správný přítel o tom před veřejností pomlčíte.

  Když už nemáte ohledy ke své vlastní rodině, mějte je aspoň k těm, o kterých tvrdíte, že vám na nich záleží.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:06 středa 4. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   115
  • Super
   55
  • Haha
   23
  • Tvl
   23
  • Cože
   18
  • Sladký
   18
  Vybrali jsme pro vás

  Zmizení Shopaholic Adel ze sítí je o něco blíž. Nesmí streamovat na TikToku

  Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel přišla o další účet na TikToku, autoři účtu EndgameAdel lidem...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 3. června 2023, svátek má Tamara
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz