Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

18. ledna 2019
Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott (79) zrušil svůj velký červnový koncert kvůli špatnému zdraví. Ale co všechno za tím stojí? Proč se rozhodl už v lednu nemít vystoupení ke svým kulatinám?

Zpěvák Karel Gott je považován za největšího profesionála českého showbyznysu, který nikdy nerušil svá vystoupení. I s chřipkou či špatným kolenem a kyčlí dokázal vystupovat i v bolestech, jen aby nezklamal věrné fanoušky.

Postupem let už ale musí dát přednost zdraví před tím, aby někde svým hlasem rozdával radost. S těžkým srdcem musel celý koncert v O2 aréně zrušit, což znamená, že to s Mistrem jde z kopce.

Samozřejmě jsme pátrali, co se se slavíkem děje a jak je na tom zdravotně. Oslovili jsme jeho tiskovou mluvčí Anetu Stolzovou, která nám poslala vyjádření k tomu, proč se ruší koncert, který měl být až v červnu.

„Čtrnáctého června letošního roku se měl uskutečnit velkolepý koncert v pražské O2 aréně k 80. narozeninám Karla Gotta. Oslabená imunita však panu Gottovi nedovolí zapojit se naplno do příprav koncertu tak, jak by si to ideálně představoval a jak je jeho zvykem,“ napsala redakci Expresu tisková mluvčí Karla Gotta.

Je pravda, že Gott nikdy přípravu nepodceňoval a šel do všeho po hlavě. Což by mu asi v blízké budoucnosti zrovna na zdraví nepřidalo, navíc by nerad všechny zklamal, kdyby neměl tolik energie.

„Proto se po dlouhém rozmýšlení a na základě konzultací s lékaři rozhodl již nyní zrušit červnový koncert k jeho jubileu. Nechce totiž zklamat své příznivce tím, že by hrozilo odložení koncertu těsně před jeho konáním. A dále nechce blokovat pracovní program svým kolegům, které v průběhu podzimu oslovil s přáním, aby se koncertu zúčastnili a zapojili se do programu podobně jako u předešlých kulatin,“ dodala Stolzová.

Snad se Karel dá opět brzy do kupy, aby si alespoň své narozeniny i bez koncertu pořádně užil. Lidé mu odpustí, že prostě neměl sílu, všichni mu přejí brzké uzdravení a věří, že zpěvák ještě někdy vystoupí.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:19 18. května 2019. Anketa je uzavřena.

  • 13
  • 13
  • 11
  • 8
  • 8
  • 6
Komentáře