jít naiDNES.cz

Místo posledního odpočinku Karla Gotta je již známo a je to překvapivá zpráva

Ivana Gottová prozradila, kde bude hrob Karla Gotta. | foto: Koláž Expresu

Konec spekulací. Ivana Gottová oznámila, kde bude hrob Karla Gotta, a je třeba dodat, že svým rozhodnutím překvapila. Nezvolila ani Vyšehrad, kde jsou pochováni čeští velikáni, a ani hrob jeho rodiny v Újezdu u Svatého Kříže.

Jenom několik hodin poté, co se nejstarší dcera Karla Gotta nechala slyšet, že s ní Ivana Gottová nekomunikuje a ona tak neví, kde bude její milovaný tatínek pochován, se ozvala Mistrova vdova.

Ta překvapivě oznámila, kde bude místo zpěvákova posledního odpočinku.

„Drazí příznivci mého manžela, touto cestou vám všem ze srdce děkuji za veškerá vyjádření soustrasti, která jsme od vás v uplynulých týdnech v tak velkém počtu obdrželi a stále dostáváme. Vaše slova podpory jsou pro naši rodinu, v těchto nesmírně těžkých časech, velkým povzbuzením,“ začala své vyjádření Gottová, která si tu nejočekávanější informaci nechala až na konec.

„Také bych vám ráda oznámila, že na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Přál si odpočívat tam, kde prožil velkou část svého života, kde to měl rád a kde se cítil doma. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete,“ dodala Gottová s tím, že konkrétní místo oznámí, až to bude aktuální.

Dříve se spekulovalo, že Mistr bude pohřben na významných pražských hřbitovech jako Vyšehrad či Olšany, ve hře byl dokonce rodinný hrob v Újezdu u Svatého Kříže, kam Gott často jezdil.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat