Vykradli hrob Karla Gotta: Zmizel zlatý slavík a růže! Děje se to pořád, řekla mluvčí

22. března
Lidem už není nic svaté, a to ani památka zemřelých. Pozornosti neznámých vandalů neunikl ani hrob zpěváka Karla Gotta, z něhož zmizely sošky zlatého slavíka a zlaté růže. Předtím byl vykraden i přilehlý hrob zpěvačky Evy Pilarové.

Lidská hamižnost nezná mezí. To dokázali neznámí lapkové, jejichž terčem zájmu se v posledních týdnech staly hroby Karla Gotta a Evy Pilarové. Zatímco jejich rodiny a fanoušci se snaží místo jejich posledního odpočinku velebit, jejich cílem je jen rabovat a krást.

Na zmizelé sošky z hrobu Karla Gotta upozornili jeho fanoušci. „Jen doufám, že ho nikdo proboha neukradl. Před Vánoci tam ležela i zlatá růže. Ani ta tam není. Dokonce někdo přejel v zatáčce koly přes trávník a slušně očesal spodní rododendron a vyryl dost hlubokou brázdu v tom jeho trávníčku. Dost ubohé, protože v těch místech je dost široká cesta, aby bylo možno se vyhnout,“ napsala jedna z Mistrových fanynek.

Mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová potvrdila nejhorší obavy fanoušků.Bohužel musím napsat, že se opravdu poslední dobou věci a dárečky z hrobu Karla Gotta ztrácejí, nejen tedy zmíněný slavík. Je nám líto, čeho jsou někteří lidé schopni,“ sdělila Stolzová Expresu.

A jejich cílem byl nejen Gottův hrob, bez povšimnutí nenechali ani místo posledního odpočinku Evy Pilarové, jejíž hrob přímo sousedí s tím Gottovým. I Jan Kolomazník před časem zjistil, že i z jejího hrobu zmizely dvě sošky.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:35 úterý 20. července 2021. Anketa je uzavřena.

  • 83
  • 59
  • 21
  • 9
  • 7
  • 4
Komentáře