Vše mohlo být s Dominikou jinak, říká Gottův extajemník. Čím se Mistr provinil?

30. září 2019
Dneska sice Dominika Gottová bojuje se závislostí na alkoholu a utišujících lécích, vše ale mohlo být jinak. To si alespoň myslí bývalý tajemník Karla Gotta Jan Adam. Podle něj stačilo, kdyby Mistrova nejstarší dcera šla studovat, ten ji ale od jejích úmyslů měl odradit!

Již během poslední návštěvy Dominiky Gottové v Praze bylo všem jasné, že nejstarší dcera Karla Gotta není v nejlepší psychické a fyzické kondici. To následně přiznala sama Gottová.

„Neměla jsem lehké období a vím, že mám problém. Rozhodla jsem se podstoupit léčebné terapie a zbavit se závislosti na alkoholu a na lécích,“ přiznala Blesku Dominika s tím, že to slíbila svému otci. „Chci, aby mi bylo zase dobře,“ dodala odhodlaně.

Podle Honzy Adama, který měl k Dominice kdysi velmi blízko, ale stačilo opravdu málo a dneska mohlo být vše jinak.

„Základní problém byl ten, že ona studovala hotelovou školu a ještě ve třetím nebo ve čtvrtém ročníku začala chodit na přednášky japonštiny a čínštiny na filozofickou fakultu a chtěla se tomu věnovat. Karel, který byl v Japonsku několikrát, jí řekl, že si nemyslí, že je to pro ni ta správná cesta, že v Japonsku jsou ženy vždy daleko za muži. Dominika tak začala pracovat jako servírka, pak provozní. Ona začala mít obrácený denní režim a to se na ní podle mě podepsalo. Kdyby studovala, bylo by vše jinak,“ myslí si Jan Adam, který nám přiznal, že s Dominikou není již roky v kontaktu.

„Neviděli jsme se deset let. Naposledy na oslavě Karlových sedmdesátých narozenin v hotelu Ambassador,“ dodal Adam.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 28. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 101
  • 65
  • 55
  • 47
  • 41
  • 40
Komentáře