jít naiDNES.cz

Jako by se Karel Gott loučil, shodují se fanoušci u nového duetu s jeho dcerou

Zpěvák Karel Gott (79) o sobě dal světu vědět novou písní, která dojímá nejedno srdíčko. Zpívá ji totiž se svou třináctiletou dcerou Charlottou Ellou, z níž roste mladá slečna. Fanoušci si utírají slzičky dojetí, na druhou stranu jsou ale smutní. Proč na ně působí, jako by se Mistr loučil?

Včera měl velkou premiéru duet Srdce nehasnou, který dojímá celé Česko. Zpěvák Karel Gott v něm zpívá se svou dcerou Charlottou Ellou, která všem svým zpěvem vyrazila dech.

I když je to moc hezká písnička, jež má vyjádřit rodičovskou lásku, kterou zpěvák chová ke svým dětem, podle některých fanoušků to Richard Krajčo psal na zakázku, jako by se Mistr pomalu, ale jistě loučil se životem!

„Na všechny z tvých cest svítím ti dál? Jak nemám rád Krajčův kulomet náhodných slov, tak za tento jediný verš bych mu dal, vzhledem k tomu kdo a komu to zpívá, medaili. Dojemně smutné, výstižné, láskyplné, až mě to dojalo...,“ píše jeden fanda, který je jinak drsňák.

Ale další fanynka už to vidí trošku černěji. Bojí se, že už se Karel chce se svými fanoušky rozloučit, kdyby se cokoliv stalo. 

Gott nazpíval píseň se svou dcerou.

Gott nazpíval píseň se svou dcerou.

„Písnička krásná! Až mě rozbrečela... Ale převážně proto, že i obsah mi přijde hodně rozlučkový. Nikdo tu nebude věčně, pan Karel už má svůj věk a tohle si jednou budou pouštět holky, až tu táta nebude. Jak kdyby to Richard Krajčo psal účelově na zakázku,“ napsala smutně na Facebook.

Snad se fanoušci jen mýlí a opravdu nejde o loučení se životem, ale jen o vyznání lásky táty k dcerce. Sice na tom zpěvák nemá být zdravotně zrovna nejlépe, ale nikdo nechce, aby zpěvák se svým uměním skončil. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:06 neděle 1. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  147
 • Trapas
  45
 • Haha
  25
 • Cože
  24
 • Tvl
  24
 • Sladký
  19
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat