jít naiDNES.cz

Bývalá milenka zle provokuje Gotta. A diví se, že ji označil za psychopatku!

Bývalá láska Karla Gotta Alice Kovácsová nevěří tomu, že by Mistr vypustil tak ostrá slova na její hlavu. | foto: koláž expres

Vždy noblesní Karel Gott měl nedávno pronést, že ho zabíjí psychopatické chování jeho dávné lásky Alice Kovácsové. Ta prodala obraz, který jí Mistr kdysi daroval, a malou část z výtěžku darovala hematologii Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde o slavíka pečovali, když bojoval s vážnou nemocí. Kovácsová na drsná zpěvákova slova reagovala!

Karel Gott nezvykle ostře zkritizoval počínání své dávné milenky Alice Kovácsové (54), jež prodala obraz, který od Mistra získala darem. „Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné: Pomalu, ale jistě mě zabíjí...,“ mělo stát v Gottově prohlášení pro Blesk.cz.

Alice Kovácsová, s níž slavík prožíval desítky let utajovaný románek, bere prohlášení s rezervou. „Nebudu se ke Karlovu prohlášení v Blesku vůbec vyjadřovat. Stačí, když si lidé přečtou na internetu reakce čtenářů...,“ vzkázala z Kanárských ostrovů, kde trvale žije.

Kovácsová obraz vydražila za 1,2 milionu korun a z toho měla darovat 240 tisíc korun hematologické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se Gott léčil z rakoviny.

Chtěla jsem lékařům alespoň trochu poděkovat, že Karlovi zachránili život,“ vysvětlovala Kovácsová, proč dala darovaný obraz do dražby. Mistrova reakce jí proto zřejmě nepřijde adekvátní a už vůbec nerozumí tomu, proč by se o jejím chování měl vyjádřit jako o psychopatickém.

Naznačuje snad, že Mistrovo prohlášení nepochází z jeho hlavy? „Myslím, že tento velký úspěch jeho obrazu v dražbě udělá Karlovi určitě velkou radost. Povýšil ho jako malíře. Dostal se do společnosti takových mistrů, jako je Filla, Čapek, Štyrský, Lhoták,“ myslí si Kovácsová.

Obraz, který se stal jablkem sváru, Karel Gott pojmenoval „Oldřich Nový a Anny Ondráková“. Kovácsové ho kdysi věnoval k narozeninám. Současná partnerka swingaře Ondřeje Havelky se ho nyní rozhodla zbavit a celou věc medializovat.

Co vede bývalou milenku k tomu, že po tolika letech ochotně zveřejňuje intimní informace o jejich vztahu a provokuje dražbou darovaného obrazu přikrytou charitou? A tím vším dráždí Ivanu...

Nechápe, že dávno skončila? Jedno je jisté. Kovácsová musela vědět, že tím Mistrovi udělá doma peklo a přinutí ho tak k nedobrovolné reakci. A ještě na Vánoce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:07 6. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  36
 • Trapas
  22
 • Tvl
  12
 • Super
  11
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře