jít naiDNES.cz

Gottova milenka Kovácsová nedá pokoj! Chtěla se nacpat i na pohřeb v katedrále

Karel Gott s Alicí Kovácsovou randil od roku 1983. | foto: Archiv Alice Kovácsové

Ještě neměl zpěvák Karel Gott ani pohřeb a jeho bývalá milenka Alice Kovácsová (54) už zase předvedla, proč jí Karel naposledy vzkázal, aby mu už konečně dala pokoj. Místo piety, kterou si Mistr bezesporu zaslouží, jela tropit scény před vilu na Bertramce. A hlavně na vdově Ivaně (43) nenechala nit suchou. To jí vážně není ani trochu hanba?

Vypadalo to na klidnou pietu, kdy se všichni, kteří milovali Karla Gotta, v tichosti rozloučí vzpomínkou a pousmějí se nad jeho krásným životem.

Jeho fanoušci se chovají klidně, nikdo nedělá scény, proto by nikdo nečekal, že to nakonec udělá žena, která měla být blízkou přítelkyní známého pěvce.

Manželka hudebníka Ondřeje Havelky (65) Alice Kovácsová se po smrti božského Káji rozhodla opět tropit tyátr a útočit na Ivanu Gottovou. Ta se chystá na pohřeb, ale tahle bývalá milenka, nebo co to vlastně je, čeří vodu dál a nezastaví ji evidentně nic.

Kovácsová přijela před vilu na Bertramce, kam se lidé přicházejí se svíčkou a květinou v ruce naposledy rozloučit se svým idolem, který pojil všechny generace.

Celé poklidné rozloučení samozřejmě pokazila.

Černá stuha u rudé růže, již u Bertramky zanechala, má totiž nápis „Goodbye, Amore. Alice“, česky „Sbohem, lásko. Alice.

Proč zrovna oslovení „Amore“? „Protože jsem ho tak oslovovala,“ vysvětluje Kovácsová. „Na Žofín nejdu a neočekávám, že by ta dáma byla tak velkorysá, což jí podle mě není vlastní, že by mě pozvala v sobotu do Víta, dodala pro Blesk.cz, jako by si snad myslela, že by jí tam mělo patřit místo.

Alice dodnes tvrdí, že i po rozchodu s Gottem je pojilo ohromné přátelství, jezdil k nim domů na dobré víno a večeři, pomáhala mu v těžkých situacích.

Jestli ale byla taková skvělá kamarádka, proč narušuje jeho poslední rozloučení?

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře