jít naiDNES.cz

Nemoc Karla Gotta: Výsledky pod cizím jménem a transfuze krve

O návratu nemoci ví Karel Gott a jeho management údajně už delší dobu, až nyní se ale rozhodli zprávu zveřejnit. Jak se ale Mistrovi a lidem kolem něj povedlo tak dlouho nedat nic najevo?

Už to sice vypadalo, že Karel Gott svůj boj nad rakovinou zcela vyhrál, před několika měsíci přišla ale další diagnóza. Nemoc se nejenže vrátila, nyní je mnohem agresivnější. Pomáhat ale mají pravidelné transfuze krve.

To je zřejmé i ze zákulisních informací jeho dvou letošních koncertů. Zatímco do Příbrami, kde vystupoval na konci února, přijel plný energie a na pódiu zářil, o několik dní později, kdy vystupoval v Brně, byl jako vyměněný. Podle očitých svědků byl bez energie a při odchodu z hotelu ho dokonce musela podpírat manželka Ivana.

Podle informací Expresu Gott pravidelně docházel na transfuze krve a výsledky o jeho zdravotním stavu po nemocnici údajně putovaly pod cizím jménem, aby jich nebylo možné zneužít.

Průběh akutní leukémie, pokud se neléčí, může být opravdu velmi rychlý. Gott je ale naštěstí v těch nejlepších rukou.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat