Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Česko vzpomíná na Gotta: Vdova Ivana zveřejnila dojemné video a vymazala Dominiku

  Nejen Češi si připomínají výročí zpěváka Karla Gotta (†80), který by 14. července oslavil 81. narozeniny. Vzpomněla na něj samozřejmě i vdova Ivana (44), která si v této souvislosti pro jeho oddané fanoušky připravila dojemný dárek. Zveřejnila malou ochutnávku ze snímku Karel, který bude mít premiéru letos na podzim. Neméně dojemnou vzpomínku s věnováním od dcer Charlotty, Nelly, Lucie a dvou vnuků dala umístit na Mistrův hrob na pražských Malvazinkách. Jméno nejstarší Dominiky však chybí.

  Z místa posledního odpočinku Karla Gotta na pražských Malvazinkách se opět stalo poutní místo. K Mistrovu hrobu od rána proudí davy fanoušků, kteří chtějí uctít jeho památku a připomenout jeho nedožité 81. narozeniny.

  Přibyl i velký věnec od prezidenta Miloše Zemana.

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo....

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo. Kytici poslal i prezident Miloš Zeman.

  Vdova Ivana dala doprostřed náhrobního kamene umístit kytici s dojemným nápisem a věnováním od dcer Charlotty, Nelly, Lucie a dvou vnuků. Jméno nejstarší dcery Dominiky ale chybí. 

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo....

  Z hrobu Karla Gotta na pražských Malvazinkách se znovu stalo poutní místo. Nechybí ani dojemný vzkaz od manželky Ivany, dcer a vnuků.

  Poněkud překvapeně reagovala na „vymazání“ nejstarší dcera Dominika, která se ani dnes nechystá k hrobu svého tatínka. „Uctím ho až v průběhu týdne, o společné rodinné kytici jsem nevěděla,“ napsala Expresu Gottová.

  „Dominika o otcovu rodinu nejeví žádný zájem. Je dospělá, a tedy zodpovědná za své jednání. S Ivanou není v kontaktu a o rodinu se od svého návratu do Česka nezajímá. Nezajímala se o uložení svého otce a nezajímá se ani o hrob. Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo otcových nedožitých narozenin domluvila,“ reagovala na její slova mluvčí rodiny Gottových Aneta Stolzová, která nastínila důvody, proč u vzkazu chybí Dominičin podpis.

  U příležitosti Mistrových narozenin Gottová potěšila fanoušky ochutnávkou z připravovaného snímku Karel, který s populárním zpěvákem natočila dokumentaristka Olga Malířová Špátová.

  „Vážení a milí, děkuji za krásné maily a dopisy, které mi posíláte v souvislosti s dnešními nedožitými narozeninami mého manžela. Jsem moc ráda, že právě dnes, 14. července, vám můžeme poprvé ukázat první záběry z filmu Karel. Doufám, že vás krátké video potěší. Ivana,“ napsala na sociální síť.

  „Je to náš dar k narozeninám, dar, který sice nemůžeme předat osobně, který nás ale naplňuje radostí,“ doplnila režisérka filmu Olga Malířová Špátová (36). 

  Na zveřejněných záběrech je k vidění dojemný rozhovor Karla Gotta s dcerou Charlottou. „To se líbilo mamince, když jsme se seznámili. Říkala: Ne to, jak zpíváš, ale ty tvoje modrý oči,“ prozrazoval slavík.

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz