jít naiDNES.cz

Slova Karla Frýda po porodu syna: Co jsi za těch 18 hodin zvládla, je až hrdinský čin

Karel Frýd se pochlubil právě narozeným synkem Kubou. | foto: archiv Karla Frýda

Fitness trenér celebrit Karel Frýd (33), který se proslavil v reality show Big Brother, se stal novopečeným tatínkem. Byl své partnerce Lence u porodu tou největší oporou a ještě teď se z toho zážitku nemůže oklepat. Nedokáže ani slovy popsat, jak to novopečená maminka zvládla i s komplikacemi.

Býval to frajírek, na něhož kvůli hezké tvářičce a vypracovanému tělu letěly lačné fanynky a on si tu slávu rád užíval. Ale tomu byl konec, když Karel Frýd potkal osudovou lásku Lenku, která mu teď dala to nejcennější, co žena může muži dát: následovníka.

Sám Karel je z toho ještě teď paf, celou dobu, dlouhých osmnáct hodin, byl partnerce oporou a je neskutečně překvapený, co je Lenka schopná i přes bolest vydržet. Teď se oba radují ze synka Kubíka. 

„Když jsi mě to ráno probudila tou krásnou větou ‚Lásko, nelekej se, praskla mi voda‘ a usmála se na mě, viděl jsem v tvých očích něco neuvěřitelného...,“ začal s vyznáním lásky Karel a pokračoval.

„Od té doby jsem se snažil nezmatkovat a být ti oporou! Nenechat na sobě, ba ani náznakem, vidět nějaký stres nebo pocit, který by v tobě vyvolal domněnku, že to nezvládneme. Lásko, to, co jsi za těch osmnáct hodin zvládla, je až hrdinský čin! Ani nevíš, jak moc silná jsi ženská! Narození Kubíčka nebylo lehké. Byla jsi vyčerpaná, ale ničeho ses nebála.Ta obrovská síla v tobě tě hnala dál. Byl jsem ti vždycky oporou, ale to, co ty si pro nás včera udělala, je neuvěřitelné,“ rozplýval se fitness trenér hvězd.

„Tobě patří první úsměv, polibek a obejmutí od té naší lásky malé. Tomuhle se říká štěstí a my to štěstí právě držíme v náručích...,“ dodal Karel.

Ten už se nemůže dočkat, až bude mít svou rodinku doma. Před narozením Kubíka s partnerkou předělávali byt, zvlášť dětský pokoj, aby by byl chlapeček už od prvního dne ve svém domově v bezpečí. 

Fotogalerie

Komentáře