Konec Yeezuse: Zhroucený Kanye West se vymkl kontrole, odváželi ho v poutech! Co s ním bude?

Kanye West se zhroutil a odvezli ho do blázince! | foto: koláž Expres

Miliony fanoušků napjatě čekají, co bude dál: Kanye West se psychicky zhroutil a skončil v rukou lékařů! Zřízenci ho museli při převozu dokonce spoutat, protože se bránil. Podle rapperovi blízkých zdrojů stojí za epizodou nedostatek spánku, paranoia, žárlivost i velké problémy v manželství s Kim Kardashian.

Koncert ukončený po 30 minutách, další den zrušené vystoupení, pak psychický kolaps: rapper Kanye West skončil v péči lékařů v nemocnici v Los Angeles.

V pondělí pozdě večer ho tam museli převést v poutech. West se totiž hospitalizaci tvrdě bránil, byla ale potřeba. Podle jemu blízkých zdrojů nevydržel stres a na jeho mentálním zdraví se podepsala těžká spánková deprivace. V době převozu už hudebník prý nespal víc, než 48 hodin.

Pustily se do sebe dva tábory: ti, co se hudebníkovi smějí, a ti, kteří říkají:...

Kanye West pláče během jednoho ze svých koncertů.

Zahraniční média přinášejí ale další příčiny zhroucení. West prý trpí paranoiou vůči kolegovi Jay-Z; žije v domnění, že ho chce „odstranit“. Stejně tak má žárlit na úspěch Jay-Z manželky Beyoncé.

Nepřidalo mu prý ani nedávné přepadení jeho vlastní ženy Kim Kardashian, se kterou měli v manželství údajně problémy. Ta zrušila svoje plány v New Yorku a za Kanyem okamžitě přiletěla.

Do této losangeleské nemocnice byl West v pondělí večer přivezen.

Do této losangeleské nemocnice byl West v pondělí večer přivezen.

Že něco není v pořádku poznali Westovi fanoušci už o víkendu. Rapper a také módní návrhář nahrál na svůj Instagram desítky rozmazaných fotek oblečení bez jakéhokoliv komentáře. Sobotní koncert v Sacramentu ukončil West po pouhých 30 minutách, ještě předtím si ale zanadával právě na Jay-Z, Beyoncé a také Hillary Clinton.

West se netají tím, že podporuje Donalda Trumpa. Sám před časem prohlásil, že by na hlavu USA jednou také rád kandidoval, dost možná už v příštích volbách. Co ale bude s muzikantem dál, to zatím nikdo neví. Jisté je, že zbývající 22 koncertů své Saint Pablo Tour neodehraje a podle odborníků tak přijde asi o 10 milionů dolarů.

Jak Westa známe, určitě se z toho brzy vzpamatuje a bude pak prohlašovat, že prošel zcela zásadním duchovním osvícením...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:01 22. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  22
 • Tvl
  16
 • Sladký
  14
 • Trapas
  13
 • Cože
  11
 • Super
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat