Další rapperův trapas: Kanye West opět v akci, tentokráte v roli mírotvůrce

Kanye West se stal včera v noci bojovníkem za mír a lidská práva. Tedy.. málem! Pokud by se mu jeden z účinkujících nevysmál. | foto: reprofoto/mailonline

Ajéje. Už je to tu zase. Kanye West (38) si prostě nedá pokoj. Tentokrát se rozhodl udělat si reklamu jakožto mírotvůrce, když se v pátek v noci na letišti v Los Angeles popral s jedním z fotografů, který se měl údajně jiného pokusit okrást. Ten se mu ale vysmál. Poškozený se Westa vyděšeně držel jako klíště, a poté mu vděčností div nepadl k nohám. Tohle už je trošku přitažené za vlasy, aneb další Kanyův vykonstruovaný exces v přímém přenosu.

Kanye si nejspíš plně uvědomuje, že je momentálně celému světu jenom pro smích, a tak se rozhodl udělat něco, čím jeho reputace prudce stoupne. Netušil však, že velká část veřejnosti má větší mozkovou kapacitu než on sám a domyslí si, že ne všechno, co se děje kolem Westa je skutečné. A tak výsledkem celé jeho včerejší pohádky je, že mu jí stejně nikdo nevěří. Kanye, takhle tedy opravdu ne!

Vidíte ten děs a hrůzu v očích mladého fotografa? Kolik za svou roli asi dostal?

Vidíte ten děs a hrůzu v očích mladého fotografa? Kolik za svou roli asi dostal?

Za únor už toho stihl hodně. Urazit veřejně Taylor Swift, která však o pár dní později vyhrála cenu GRAMMY, poté požádat na Twitteru Marca Zuckerberga o 1 bilion dolarů, čímž celý svět málem padnul smíchy a včera v noci? Popral se na letišti v Los Angeles, když rádoby zachraňoval jednoho z chudáčků fotografů.

Obléhán svými vlastními fanoušky si údajně všiml šarvátky mezi dvěma fotografy. Ačkoli měl plno práce v poskytováním autogramů, jelikož ho celý svět bezpodmínečně zbožňuje, rozhodl se i přes to do hádky vložit a oba zúčastněné rozsoudit.

Kanye drsně vyrazil na fotografa zlodějíčka, aby mu dal co proto. Ten to ale...

Kanye drsně vyrazil na fotografa zlodějíčka, aby mu dal co proto. Ten to ale nevydržel a vysmál se mu.

Když zjistil příkoří v podobě málem ukradeného fotografického příslušenstvím jedním z fotografů, rozhodl se ho potrestat. Na zlodějíčka vlítnul a dal mu co proto. Tedy, dal by, kdyby se mu onen fotograf nevysmál. Prostě to nevydržel a puknul smíchy.

Takhle to vypadá, když hrajete divadlo a jeden z účinkujících to nevydrží a...

Takhle to vypadá, když hrajete divadlo a jeden z účinkujících to nevydrží a pukne smíchy.

Celou scénku se pak snažil ještě zachránit domněle poškozený jedinec, který se po rapperovi ustrašeně vrhl a celý vyděšený mu skládal tisíceré díky. Kanye ho na oplátku objímal, utěšoval a chlácholil.

Mladý fotograf byl asi tak vyděšený, že se rappera raději nechtěl ani pustit....

Mladý fotograf byl asi tak vyděšený, že se rappera raději nechtěl ani pustit. Držel se ho jako klíště.

Celá scénka byla tak okatá, že by jeden brečel. Kolik za svůj výkon asi tak oba herci dostali? Nedivili bychom se, kdyby West zaplatil i ostatní přihlížející a fanoušky.

Kanye, plánovanou scénkou, kde si hraješ na božského mírotvůrce si reputaci vážně nenapravíš!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 20. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
 • Super
  10
 • Haha
  10
 • Tvl
  9
Komentáře