Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Hysterická kampaň Kanyeho Westa:. „Bůh mě vyvolil,“ řval na lidi, pak se rozbrečel a za dítě chce milion

  Americký raper Kanye West zahájil svou prezidentskou kampaň, a jak vidno, nehodlá ani trochu ustoupit z cesty naprostého šílenství, které v posledních týdnech prodával především ve všemožných rozhovorech. První veřejné vystoupení měl v Jižní Karolíně, kde rozjel nevídané divadlo.

  Pokud jste do poslední chvíle doufali, že řeči o kandidatuře Kanyeho Westa (43) na amerického prezidenta jsou jen hloupý vtip, máte smůlu. Raper oficiálně zahájil svou kampaň v Jižní Karolíně, kde všechny šokoval.

  Před své voliče, nebo možná spíše fanoušky, předstoupil s vyholenou číslovkou 2020 na hlavě, neprůstřelnou vestou a bez mikrofonu, takže se akce často proměňovala v jedno velké překřikování.

  West během večera několikrát měnil nálady a od hysterických výbuchů smíchu přešel až k pláči, když došla řeč na potraty.

  Kanye se rozbrečel, když řekl, že se svou ženou Kim Kardashian v minulosti zvažovali potrat. Stát se to mělo v době, kdy čekali dceru North. Tehdy k němu sestoupil bůh a řekl mu, že potraty nejsou správné.

  „Volala mi moje přítelkyně. Plakala, byla těhotná. Přemýšleli jsme, co budeme dělat dál. Pak ke mně ale promluvil bůh. Málem jsem zabil svou dceru!“ sděloval zpěvák účastníkům setkání.

  West mluvil o potratech opakovaně. Dalším tématem pro něj byla Afrika. Kanye chce spojit síly s Georgem Sorosem a začít na černém kontinentu stavět domy. Mark Zuckerberg, majitel a zakladatel Facebooku, by měl v Africe zajistit lepší internetové připojení.

  „Politika, Amerika, Trump, Biden i Kanye West nás mohou osvobodit,“ křičel do davu, jelikož si odmítl vzít mikrofon, údajně kvůli lepšímu spojení se svými voliči.

  „Jediná věc, která nás může osvobodit, je dodržovat pravidla, která nám byla dána jako zemi zaslíbené,“ pokračoval.

  Další peníze by musel hledat v rozpočtu pro svůj bláznivý plán porodného, to by podle něj mohlo být v USA kolem milionu dolarů za jedno dítě.

  Podle zpěváka je to dobrý nápad, protože to rodiny motivuje mít více dětí, navíc tím budou Američané bohatnout.

  Kanye West oficiálně zahájil svou prezidentskou kampaň

  Jak je vidno, s ekonomickými poradci zatím nestihl Kanye West probrat vše potřebné.

  Během mítinku raper několikrát vyzval své fanoušky k naprostému tichu, a dokonce si přál, aby lidé udali toho, kdo během jeho nepřipraveného proslovu promluví. V jednom okamžiku nechal ze sálu fanouška vyvést.

  Rasovou problematiku v USA nemohl Kanye opomenout a zdůraznil, že je podle něj chyba, že se černoši příliš spoléhají na bělošské obchody. Cestu k pravdě o tom, kdo jsou černí lidé, nemají rozhodovat bílé korporace.

  „Obnovme boží řád v boží zemi, strach a lásku k bohu. Obávejme se strachu a lásky k čemukoli jinému, protože to byl ďáblův plán, jak dohnat naše děti k sebevraždám, jak docílit extrémního počtu vražd v Chicagu. Ti, kdo pracují pro ďábla, odstranili boha a modlitby ze škol. To znamená více drog, více vražd, více sebevražd,“ řekl už v minulosti v jednom ze svých rozhovorů.

  Ke kandidatuře ho přiměla nejen snaha zlepšit celý svět, ale i víra, že si ho bůh vyvolil.

  Nepochopitelná vyjádření úspěšného zpěváka a podnikatele mohou podle některých souviset s bipolární poruchou, která ovlivňuje jeho chování v posledních týdnech. 

  Podle deníku Daily Mail je raper aktuálně uprostřed své manické fáze. Tu prožíval silně také v roce 2016, kdy byl nucen zrušit celkem jednadvacet koncertů, než se jeho stav stabilizoval.

  Fotogalerie

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz