West po týdnu v blázinci? Šílená paranoia, strach i z doktorů a manželka v jeho posteli

Jak tohle dopadne? Kanye West zažil krušný týden v blázinci. Krmila ho Kim. | foto: Koláž expres/profimedia

Přesně před týdnem šokovala celosvětovou veřejnost zpráva, že kontroverzního rappera Kanye Westa převezli v poutech na psychiatrii. Po týdnu ho mají propustit do domácího léčení. Jak probíhaly jeho dny pod lékařským dohledem? Sám se ani nenajedl!

Americký rapper Kanye West se dostal do povědomí veřejnosti zejména svými nepochopitelnými výstřelky a slovními extempore, kterými se povětšinou stával jen terčem celosvětového posměchu.

Mezi poslední patřilo uveřejnění jeho prezidentské kandidatury.

Celé jeho šílené období však vyvrcholilo začátkem minulého týdne, kdy byl násilím převezen na psychiatrickou kliniku poté, co se definitivně zhroutil.

Hystericky tehdy tvrdil, že ho chce někdo zabít. Že po něm jdou!

Za jeho zhroucením stálo však i vyčerpání následkem nedostatku spánku a špatný pitný režim. Musel kvůli tomu zrušit i zbytek svého turné.

Pustily se do sebe dva tábory: ti, co se hudebníkovi smějí, a ti, kteří říkají:...

Kvůli Kanyeho zhroucení se do sebe pustily dva tábory: ti, co se hudebníkovi smějí, a ti, kteří říkají: „psychické zdraví je vážná věc, nechte ho být!"

První dny na klinice probíhaly dramaticky.

Kanyeho paranoia se prohloubila, nebezpečí viděl dokonce i v péči lékařů, proto na sebe několik dní nenechal ani sáhnout. Pokud mu byly podávány léky, dělo se tak přes zpěvákův nesouhlas.

Jeden z posledních snímků Kanye Westa jen pár dní před tím, než se zhroutil.

Jeden z posledních snímků Kanye Westa jen pár dní před tím, než se zhroutil.

V nemocnici s ním trávila čas i jeho manželka Kim Kardashian, která vedle něj měla dlouhé hodiny ležet na posteli a dokonce ho i krmit. Byla na stráži údajně celé dny, po nedávném přepadení v Paříži se z ní však po manželově zhroucení stala absolutní troska.

Psychické problémy u rappera údajně trvaly již delší dobu. Odpovídají tomu i slovní útoky, kterými za poslední měsíce počastoval například zpěvačku Taylor Swift nebo Beyoncé. Podle informací webu TMZ prý doma také často křičel, že mu lidí chtějí zničit život a manželství.

West si během sobotního vysotupení v Sacramentu zanadával na Beyoncé, Jay-Zho a...

West si během sobotního vysotupení v Sacramentu zanadával na Beyoncé, Jay-Zho a Hillary Clitnon a po 30 minutách koncert utnul.

Rodina doufá, že West opustí kliniku již dnes a bude převezen do domácího ošetřování, kde se mu bude intenzivně věnovat jeho soukromý lékař.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:14 28. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  14
 • Trapas
  12
 • Tvl
  11
 • Cože
  10
 • Super
  8
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat