Obří trapas pokračuje: Kanye Westovi se už smějí všichni, i politici

West už svou žádostí o peníze baví i za oceánem. Vysmívá se mu britský politik John Prescott. | foto: Koláž expres/profimedia

Kanye West (38), který v pondělí žadonil na twitteru o peníze Marka Zuckerberga (31) a Larryho Page (42) už je zase aktivní. Hlásá, že má dost peněz na to, aby kupoval kožichy a drahá auta své rodině, ale nemá dost na to, aby mohl rozvíjet své božské umělecké ideje. Vysmál se mu i bývalý náměstek britského premiéra John Prescott (77), Kim Kardashian (35) si raději zřídila oddělený účet. Kdo Kanyemu konečně dá?

Míra trapnosti stále narůstá. Od pondělka, kdy Kanye sdílel na svém Twitteru žádost o finanční výpomoc ve výši zhruba „pouhých“ 24 miliard korun adresovanou Marku Zuckerbergovi a zakladateli Googlu Larrymu Pagovi, stihl zveřejnit další příspěvky, kterými celý skandál jen prohlubuje.

Nabývá však díky tomu na popularitě. Jeho příspěvkům se totiž vysmívá celá Amerika včetně bývalého náměstka britského premiéra Tonyho Blaira John Prescott.

Britský politik John Prescott se na twitteru vysmál Kanye Westovi.

Britský politik John Prescott se na twitteru vysmál Kanye Westovi.

V jednom ze svých blafů se Kanye vyjádřil: Jsem natolik bohatý člověk, že si můžu dovolit své rodině koupit kožichy a domy. K tomu se posměšně britský politik vyjádřil slovy: A kolik máš ve své stáji jaguárů?

Reagoval tak na to, že on jich má doma celou sbírku.

Westa přišel podpořil i celý klan Kardashian Jenner včetně jeho manželky Kim.

Kanye West a jeho manželka Kim Kardashian s celou svojí famílií. Kožichy kupuje asi celé rodině. Pak se diví, že nemá peníze.

A proč vlastně Westovi, rapperovi, který se dle vlastních slov svým uměním stará o lidstvo, nepůjčí jeho slavná bohatá nevěsta Kim?

Ta si na své peníze nenechá sáhnout. Americká televizní hvězda nejspíš od začátku věděla, co je Kanye zač, a tak mají pro jistotu oddělené účty a půjčka, natož investice nejspíš vůbec nepřichází v úvahu.

Možná kdyby dal Kanye zelenou úsporám, jako například britská královna Alžběta (89), která jezdí meziměstskou MHD, nemusel by žadonit o peníze o ostatních.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 16. června 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  52
 • Haha
  20
 • Super
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
Komentáře