jít naiDNES.cz

Bendová, David nebo Nálepková: „Chalupy“ na Kanárech jsou v kurzu

Kanárské ostrovy jsou mezi českými hvězdami velmi populární. Nemovitost tu vlastní Alice Bendová, Michal David i Světlana Nálepková a Ondřej Havelka. | foto: Koláž Expres.cz

Chata nebo chalupa v Českém ráji je sice super, když vás ale zná celá republika, moc si tady neodpočinete, a to můžete mít ty nejlepší sousedy. Není divu, že hvězdy pokukují po nemovitostech v zahraničí. Ty lákají nejen příznivé ceny, ale i výběr destinací. Aktuálně si slavní zamilovali hlavně Kanárské ostrovy.

Lanzarote, Tenerife nebo Fuerteventura. To jsou Kanárské ostrovy, které mezi českými hvězdami mají nejlepší zvuk. Na Tenerife si to oblíbili například Michal David nebo Alice Bendová.

„Zase zpátky v teple, 27 stupňů, voda tak má tak 25 a je nádherně. Seberte saky paky, kupte letenku a přileťte. Ubytování se tady dá sehnat všude. I prodloužený víkend stojí za to, my jsme tu nejčastěji na jedenáct dní. I teď na podzim se celé dny koupeme v oceánu a prohříváme kosti,“ pochvalovala si herečka začátkem listopadu.

Koncem prosince tu hitmaker Michal David pro změnu skládal hudbu k novému muzikálu a léčil bolavá záda. Možností, co tu dělat, je, jak vidno, víc než dost. Navíc na ostrovech věčného jara panuje příjemné počasí po celý rok, takže můžete vyrazit takřka kdykoli. Jen velmi zřídka tu běsní živly natolik, aby se člověk musel bát o svůj život nebo majetek.

To Světlana Nálepková nedá dopustit na Fuerteventuru, která je oproti Tenerife syrovější a méně zelená. Na druhou stranu nabízí překrásné pláže a méně turistů. „Bylo to s vámi krásné, kamarádi,“ děkovala své partě herečka a zpěvačka poté, co se v polovině ledna vrátila do Česka.

Potkala se tu i s hudebníkem Ondřejem Havelkou a jeho manželkou, režisérkou Alicí Kovácsovou, která se kdysi proslavila románkem s Karlem Gottem. 

I oni si tu před časem pořídili nemovitost a část roku tu pravidelně pobývají. Nejčastěji právě manželka Alice se synem Hugem, který tu chodí i do školy. Odpočinout si čas od času k moři podle deníku Blesk zalétne i její dcera, herečka Rozálie, která žije v Belgii, kde vystupuje v cirkuse. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 30. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  14
 • Super
  13
 • Haha
  11
 • Tvl
  11
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat