Kamu si stěžuje, že je vyhořelá, a hrozí zrušením Instagramu. Co jí vzkazují fanoušci?

Kamila Rundusová alias Kamu zvolnila tempo a začala se věnovat i jiným věcem než vaření a vymýšlení receptů. | foto: Instagram Kamily Rundusové

Že je Instagram dobrý sluha, ale zlý pán, se na vlastní kůži přesvědčila Kamila Kamu Rundusová. Během lednové dovolené se dostala na samé dno, kdy si uvědomila, že jestli chce dál dělat, co ji baví, bude muset od základů změnit svůj život. V první řadě přehodnotila přístup k sociálním sítím a naučila se říkat ne a mít to trochu na salámu.

„Prošla jsem si vyhořením, kdy jsem trpěla nepříjemnými psychickými stavy. Hodně k tomu přispěl Instagram, který za to samozřejmě jako takový nemůže, spíš jde o to, že ve mně vyvolal možná až příliš velký pocit odpovědnosti, kdy jsem všem chtěla vyhovět a být dobrá, hodně jsem prožívala kritické komentáře, chtěla všem odpovědět,“ prozradila Kamila Rundusová alias Kamu v DVTV.

„Postupně jsem se dostala až na samé dno, kdy jsem si pak v lednu na dovolené řekla, že tudy cesta nevede,“ svěřila se Martinu Veselovskému známá kuchařka a cestovatelka. „Za uplynulý půlrok jsem se dala zase dohromady, už nepotřebuju na sociálních sítích nikomu nic dokazovat a pak se z toho hroutit,“ doplnila s tím, že byly chvíle, kdy si chtěla instagramový profil smazat.

„Mít to trochu na salámu, inspirovat lidi, a jestli se to někomu nelíbí, ať jde dál. Radši těch sledujících budu mít míň a pohodu, než jich mít miliardy a každý den se z toho hroutit,“ míní Kamila, která podle svých slov už našla kýženou rovnováhu.

„Sociální sítě jsou součástí mého života, i tak jsem měla pocit, že bych Instagram měla smazat. Ale neudělala jsem to a jsem za to ráda, protože se bez něj neobejdu. Bez něj bych se neuživila. Sdílím tam věci, dělám si tam PR, i když se  moc nefotím se šampony a ostatními věcmi,“ prozradila Rundusová, která kromě hledání sebe sama připravuje i třetí kuchařku, v níž budou hrát prim recepty bez masa.

„Mám to sice na salámu, masa ale jíme zbytečně moc,“ směje se.

Zlí jazykové na síti, od kterých se Kamu snaží držet dál, však posměšně dodávají, že najít v Praze práci v kuchyni není takový problém, takže by se bez Instagramu jistě uživila, kdyby se „nebála“ práce...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat