Vesmír je po letech hotový, tetelí se Kamu: Kuchařku si cení na 1490 korun

5. listopadu 2021
Kolem vesmírné kuchařky Kamily Kamu Rundusové (31) bylo poslední měsíce pořádně rušno. Nyní influencerka oznámila, že je kniha, na níž „dřela“ více než dva roky, konečně hotová. Na kolik si své „nejvypiplanější dítě“ cení? A stojí to vůbec za to?

„Z dokončení našeho Vesmíru zažívám krásné pocity, úlevu, uvolnění, svobodu, lásku, naplnění,“ informovala Kamila Kamu Rundusová z pobřeží Kostariky, kde se právě udělala duha.

„Je nám jasné, že tato kniha nás bude učit celý život. A zejména pak to, jak moc důležité je jít si za svými sny, plnit si své cíle, neslevovat ze svých přesvědčení, ať si druzí říkají, co chtějí. Následovali jsme svoje srdce a intuici a udělali nejlepší rozhodnutí,“ ubezpečila influencerka.

„Jestli se mi v životě něco podařilo, je to Vesmír. Děkuju, Robí. Jsme super tým a já tě miluju. Vás všechny. A všem svým lidem se omlouvám, že jsem na vás prděla, ale nešlo to jinak. Byla jsem na misi. Tak mě to bavilo a nebylo vůbec jednoduché se toho vzdát! Každý den jsem se dozvídala tolik nových věcí. A psala bych dál. Ale 600 stran a 2 roky prý stačí,“ pochvaluje si.

„Teď se vracím do svého režimu, zase začnu surfovat, zase začnu chodit ven, zpátky do svého života, kde ale všechno bude najednou jiné. Potřebuju se oklepat,“ svěřila se Kamu, která už poněkolikáté slibuje od základů změnit svůj život.

Kamu je nadšená, že Vesmír je konečně hotový. Za 1490 může být váš.

„Mějte krásný den, já jdu spát. Poslední měsíc se mi začaly zdát sny ne obrazové, ale psala jsem je ve Wordu. Ve spánku jsem se inkarnovala v abecedu a tvořila příběhy slovy,“ překvapila influencerka, která už ohlásila i předprodej knihy. Za 1490 korun může být Vesmír i váš.

„A díky za duhu. Díky za všechno. Živote jeden krásný,“ zasnila se Rundusová, která do Česka vyslala svého přítele, který dohlíží na dokončovací práce.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:13 sobota 5. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 59
  • 17
  • 6
  • 6
  • 3
  • 0
Komentáře