Potvora z Ulice Kamila Janovičová: Kamarádi mě přinutili mít Instagram, já bych do toho nešla

5. dubna
Královna, nebo mrcha? Herečku Kamilu Janovičovou (29) si spousta lidí pamatuje ze seriálu Ulice, kde nehrála zrovna hodnou holčičku. Naopak v nové pohádce Tajemství staré bambitky 2 má být za moudrou královnu. Jaká je tato ryšavá kráska doopravdy? Co říká na odhalování soukromí hereckých kolegů přes sociální sítě?

Herečka Kamila Janovičová má za sebou spoustu rolí, především divadelních, ale většina fanoušků si ji pamatuje z nekonečného seriálu Ulice, kde hrála holku do větru, která miluje zábavu, mejdany a především muže.

Pravým opakem je pak v pohádce Tajemství staré bambitky, kde je za krásnou královnu, moudrou a statečnou. Která role se jí hrála lépe?

„Obě mají něco do sebe. Ale je nuda hrát pořád jenom královny a je nuda hrát pořád jenom mrchy, takže já jsem moc ráda, že se to takto střídá a že je ta nabídka tak barevná,“ rozpovídala se herečka před kamerou Expresu.

V nekonečném seriálu se už dlouho neobjevila. Můžou se diváci těšit na její návrat, nebo už by takovou nabídku ani nepřijala?

S Veronikou Khek Kubařovou jsou velké kamarádky.

„Ve chvíli, kdy něčí postava neumřela, ta šance tam pořád je. Ale tím nenaznačuji, že by se mi někdo ozval nebo by se něco plánovalo,“ dodala.

Sama se snaží prezentovat i na sociálních sítích, kde je celkem aktivní. Chtěla by fanouškům představit i samu sebe, nejen své různé role.

Kamila Janovičová používá Instagram spíše jen kvůli práci.

„Jsem na internetu docela aktivní, mohla bych být více. Dělám to malinko z donucení, protože já bych do toho sama nešla, ale kamarádi mě přesvědčili, že to je něco, co můžu do sebe investovat takhle časem, nikoliv penězi. A že jsou lidé, které zajímá, co dělám. Takže Instagram mám, ale TikTok už jde mimo mě,“ dodala se smíchem herečka.

Ráda komunikuje s fanoušky, ale jako jedna z mála se snaží udržet hranici, kdy jí to ještě nezasahuje příliš do soukromí.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:40 středa 3. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

  • 7
  • 4
  • 2
  • 2
  • 1
  • 1
Komentáře