Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zákulisí afterparty po Lvech: Kazma zval Bláhovou, ta odmítla, tak si odvedl Krejčíkovou!

  Na parketu to rozjížděli jiní. On většinu času trpělivě vyčkával u stolku či čekal na rundu u baru. I tak se ale Kamil Bartošek (38) alias Kazma stal jedním z nejvýraznějších hostů na after párty po Českých lvech. Mohl za to nejenom jeho netradiční outfit, ale také fakt, že si z večírku odvedl sexy herečku Anetu Krejčíkovou (32). Těsně před tím navíc jako správný lovec žen zval na drink divošku Kateřinu Bláhovou (28), kterou pak zradily pověstné schody před Rudolfinem. Mladá herečka míchaný nápoj prý odmítla!

  Po slavnostním udílení cen Český lev se v prostorách pražského Rudolfina uskutečnila velmi rozjetá after párty. Na večírku to mnozí herci a herečky pořádně rozjeli. Hodně vidět byla Aneta Krejčíková, která řádila bosá na parketu a její největší mejdanovou parťačkou se stala půvabná sestra Kateřina.

  Veřejnost pak hodně zaujalo, že si Krejčíkovou z mejdanu odvedl známý bavič Kamil Bartošek alias Kazma, který na Českého lva dorazil ve výstředním orientálním obleku. Stejné šaty na sobě měli i dva jeho parťáci, kteří pak před novináři říkali, že outfit sehnali v Indii, kde chtějí začít podnikat.

  Bartošek, který byl ještě nedávno spojován s mladou influencerkou Marií Roseckou a skrz svůj film pak vyjádřil k city k bývalé lásce Andree Kalousové, během večírku svou pozornost zaměřil nejenom na Krejčíkovou, ale zaujala ho také jedna mladá divoška.

  Podle informací Expresu Kazma na after párty po Lvech zval na drink herečku Kateřinu Bláhovou, která je známá tím, že to na každém mejdanu umí pořádně rozjet a nevyhýbají se jí menší skandál a trapné situace.

  Český lev 2024

  Jinak tomu nebylo ani tentokrát, kdy Bláhovou jako mnoho dalších zradily nechvalně proslulé schody vedoucí na náměstí Jana Palacha.

  Alkoholem posilněná Kateřina, která opouštěla mejdan zhruba v pět ráno, nejprve nadšeně pózovala fotografům před Rudolfinem, pak ale neudržela stabilitu. Naštěstí se tato scéna obešla bez vážnějšího zranění.

  Katku Bláhovou schody zradily.

  Co se týče pozvání na drink od Kazmy, podle našich reportérů, kteří se after párty také zúčastnili, Bláhová odmítla. Respektive si nápoj převzala a pak předala ho jednomu ze svých přátel.

  Nejspíše chtěla zůstat věrná svému oblíbenému drinku – točenému pivu. Možná se také obávala, že pokud bude nápoje moc míchat, bude následující ráno mnohem nepříjemnější.

  Fotogalerie