Bláznivá Vilma je zpátky! Paulová Kameňák zavrhla, teď se vrací do seriálu

Jana Paulová a její velký návrat do Kameňáku. Můžeme se znovu těšit na potrhlou Vilmu Novákovou? | foto: csfd.cz, koláž Expresu

Kameňák vzala na milost! Herečka Jana Paulová se po několika letech vrací ke komedii, kterou spousta Čechů miluje a každý filmový kritik z duše nenávidí. Pod taktovkou Zdeňka Trošky, který natáčel zlidovělé první tři díly, hrála potrhlou nymfomanku a manželku Václava Vydry Vilmu, jenže na dalších dílech jí zřejmě nevoněl scénář založený už jen na primitivních a sprostých vtipech. Můžeme tedy od nového seriálu, který startuje v pátek, očekávat změnu?

Původní trilogie režiséra Zdeňka Trošky lámala divácké rekordy, další dva díly komedie Kameňák však byly o poznání slabší. Dokonce i skalním fanouškům vadil rozpad hlavní herecké osy, jejíž nedílnou součástí byla i manželka náčelníka Pepana, trhlá blondýna Vilma, kterou ztvárnila Jana Paulová.

Proč se Paulová na rozdíl od některých dalších herců včetně svého filmového manžela Václava Vydry rozhodla skončit, načež v Kameňáku 4 i ve Vánočním Kameňáku podle scénáře její postava odletěla do Austrálie a maximálně o ní několikrát padlo slovo?

„Když jsem Janě roli nabízel, vysvětlila mi, že už se opravdu necítí na postelové scény a že by se ráda konečně posunula jinam,“ popisoval producent obou filmů Pavel Pásek pro server Ahaonline.cz.

Kameňák bude jako tradičně samá legrácka.

Kameňák bude jako tradičně samá legrácka.

Podle zákulisních informací však Paulové vadil hlavně scénář plný hrubých výrazů a také jí pokračování Kameňáku částečně pod taktovkou zadluženého Jiřího Pomejeho přišlo jako nejistý projekt.

Jana Paulová je jednou z nejsympatičtějších českých hereček.

Jana Paulová je jednou z nejsympatičtějších českých hereček.

Jenže teď se situace otočila o 180 stupňů. Už zítra totiž na obrazovkách televize Nova odstartuje osmidílný seriál Kameňák, který na filmovou sérii navazuje. A Paulová v něm nebude chybět.

V osmidílném seriálu Kameňák si zahraje hned několik známých jmen.

V osmidílném seriálu Kameňák si zahraje hned několik známých jmen.

Můžeme se opět těšit na bláznivou Vilmu, která se neúnavně snaží vzbudit v sucharovi Pepanovi alespoň trochu mileneckého elánu? Nebo Paulová na seriálový Kameňák kývla jen pod podmínkou, že bude svému manželovi, teď již starostovi, dělat důstojnou první dámu Kameňákova? 

Komentáře

Mohlo by vás zajímat