Sára Saudková s manželem Samuelem jako dvě hrdličky. Její ex Jan na bratrově výstavě chyběl

31. května
Bývalá partnerka Jana Saudka Sára (55) nemohla chybět na zahájení výstavy výtvarníka Káji Saudka. Přišla s partnerem Samuelem (59), který je synovcem zesnulého autora komiksů. Na slavnostním okamžiku, kdy i veřejnost se může podívat na zapomenuté obrazy, ale chyběl jeho bratr. Že by to bylo kvůli přítomnosti ženy, které dnes nemůže přijít na jméno?

V Tančícím domě v Praze bylo veselo. K již vystavujícím kusům od Káji Saudka se přidal i ukradený komiks Muriel a andělé, který se vrátil zpět do rodiny, u čehož nemohli chybět ani výtvarníkovi nejbližší. Až na jednoho, bratra Jana. Jako by tušil, že dorazí i jeho expartnerka Sára se svým partnerem Samuelem, fotografovým synem, a radši se omluvil ze zaneprázděnosti.

Zato Sára vedle manžela zářila štěstím a vypadá to, že i po čtyřech dětech se k sobě mají a nic neztratili z partnerské touhy.

Neustále se objímali, Samuel si ženu držel láskyplně za ruku a hrdě s ní chodil po galerii, kterou zdobí díla jeho milovaného strýce.

Sára přišla na zahájení výstavy Káji Saudka s jeho synovcem Samuelem Saudkem.

To, že tam není jeho otec, jim evidentně nevadilo. Možná to bylo i lepší, aby nedošlo na zbytečné hádky a obviňování. I když Jan i Sára mají své životy a jiné partnery, hořkost z bývalého vztahu, kdy dokonce došlo i na soudní spory ohledně práv na díla, je znatelná i po letech.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:53 středa 28. září 2022. Anketa je uzavřena.

  • 27
  • 8
  • 7
  • 6
  • 4
  • 2
Komentáře