Zase jede v drogách? Celý obličej Justina Biebera hyzdí zarudlé pupínky!

Na obličeji Justina Biebera vyrašilo akné. Nemohou za něj drogy, ke kterým nikdy neměl daleko? | foto: Profimedia.cz

Své lásce Hailey Baldwin dělá Justin Bieber tak trochu ostudu. S oblečením si příliš hlavu neláme, a zatímco jeho milá je v jednom kuse za kočku, on do společnosti věčně vyráží v teplákovce a pantoflích. Teď navíc zrovna přitažlivě nepůsobí ani jeho vzhled, na obličeji mu totiž vyrašila celá armáda uhrů! Podepsaly se snad na Bieberovi drogy, s nimiž byl v minulosti několikrát spojován?

Dříve býval modlou snad všech dospívajících dívek, zakládal si na svém vzhledu a chlapci se snažili detailně kopírovat jeho styl. Ty časy jsou ovšem dávno pryč. Teď zpěvák Justin Bieber působí spíš jako vandrák.

Pokaždé když ho za poslední dobu fotografové zachytili po boku Hailey Baldwin, ten rozdíl přímo bil do očí. Zatímco vycházející modelingová hvězda a dcera herce Stephena Baldwina pokaždé vyrazila pečlivě vymóděná, Justin na sebe většinou hodil teplákovku a pantofle. A teď začalo být ještě hůř.

Bieberovi totiž kompletně po celém čele vyrašilo akné, za které by se nemusel stydět ani učebnicový puberťák. Když k tomu opět přičteme jeho nevábný styl, fanynky se musí bezpochyby děsit, co se to s jejich miláčkem děje.

Co asi stojí za jeho uhrovitým čelem?

Co asi stojí za jeho uhrovitým čelem?

Odpovědí se nabízí hned několik. Spoustu lidí nepochybně napadne i to, že by se na Justinově obličeji mohly podepsat drogy, které podobné potíže uživatelům přivádějí.

Justin už dávno není modlou fanynek.

Justin už dávno není modlou fanynek.

Slavný zpěvák se kvůli nim ostatně v minulosti několikrát dostal do křížku se zákonem. Jednou byl po jejich vlivem přistižen, jak řídí auto, v dalším případě pak policie při prohlídce jeho domu zabavila slušnou dávku extáze či xanaxu. Jede snad Justin v drogách znovu? 

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 15. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  131
 • Haha
  67
 • Tvl
  37
 • Super
  23
 • Cože
  22
 • Sladký
  15
Komentáře