Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácejí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat na stáří, jak je nespravedlivé a trápí je nemoci. Ale místo toho stále pracují a neztrácejí úsměv na rtech. I na pohřbu Aťky Janouškové se snažili na sobě nedat nic znát a rozloučit se s kolegyní zvesela.

Zpěvačce Yvettě Simonové už bylo devadesát let a Josefu Zímovi na ten požehnaný věk táhne také. Přežili mnoho svých kolegů, ale na život nezanevřeli. Ba naopak, snaží se stále rozdávat radost.

Oba dva koncertují. Sice už nemohou „juchat“ jako zamlada, ale navzájem se podporují, i když jim tělo zrovna neslouží. Jsou si takovou oporou, která se v showbyznysu jen tak nevidí.

Zpěváci dorazili společně i na pohřeb kamarádky Aťky Janouškové. I když je bolelo u srdce, že se musí loučit s další kolegyní, stejně se snažili usmívat a dávat najevo životní optimismus.

Vždyť sám Zíma byl nedávno velkým překvapením na Cenách Anděl, kde naživo vystoupil a sklidil obrovské ovace.

Sice už se zpěvák nemůže pohybovat bez berlí, ale nemoci mu chuť do života nezkazí.

Yvetta i Josef jsou i přes svůj věk vitální.

Yvetta i Josef jsou i přes svůj věk vitální.

Dokonce kolegy překvapuje tím, že ovládá moderní technologie, má chytrý telefon a rozhodně se v používání techniky neztrácí a nepotřebuje pomoc. Jde prostě s dobou.

I Yvetta Simonová na svůj věk vypadá neskutečně dobře. Sice také pociťuje přibývající léta, ale nedává to najevo. Je stále za tu dámu, kterou odjakživa byla.

Z těch by si měly některé celebritky vzít příklad, jak se pohlíží na život. Nenadávat, nežehrat, ale žít naplno až do konce svých dní.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat