Čtvrtek 3. prosince 2020, svátek má Svatoslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Proč se Pepa Vojtek bojí rozvodu? 3 nevěry, 3 manželství a 5 dětí

  Fotografové Expresu načapali frontmana skupiny Kabát Josefa Vojtka (53), jak každé pondělí chodí do domu, kde bydlí pohledná brunetka Veronika Šimůnková. S tou se má údajně scházet za zády manželky Jovanky (40), která mu doma vychovává dva malé syny. Sám zpěvák byl z prozrazení tak vystrašený, že se začal šíleně bát rozvodu. Proč se takový drsňák začal klepat jako ratlík, když mu žena pohrozila koncem manželství? Má totiž za sebou dost krušnou minulost!

  Zpěvák Josef Vojtek se teď musí pořádně potit a nemohou za to vedra, která teď Česko sužují. Peče se ve vlastní šťávě kvůli situaci, kterou si zavinil sám. Údajně se má za zády své manželky scházet s manažerkou zpěvačky Kamily Nývltové Veronikou Šimůnkovou. 

  Fotografové Expresu Pepu načapali, jak pondělí co pondělí dochází do stejného domu, kde bydlí jak Kamila, tak její manažerka, s níž se má prý Pepa stýkat. Sám jejich kontakt nepopírá, ale prý za tím stojí jen jejich spolupráce na cédéčku. Ale proč o tom nevěděla jeho manželka Jovanka

  „Nemohl jsem jí to říct, protože je žárlivá. Mám doma studio a nemůžu si tam nikoho brát. Věděla, že pracuji s Kamilou, o její manažerce nevěděla. Ona si myslí, že s každou hned dělám mimino,“ obhajoval se před redaktory Expresu Vojtek. 

  Bylo na něm opravdu poznat, že se bojí, jaký dopad to bude mít na jeho manželství s Jovankou. „Prosím, neničte mi manželství. Mám pět dětí. Když to napíšete, rozvede se se mnou. Říkala mi to,“ dodal odevzdaně Pepa, který se bojí oprávněně. To samé totiž zažil i v předchozích vztazích, kdy mu jiné ženy zničily rodinu. 

  Sabinu Laurinovou si nevzal

  Laurinová a Vojtková jsou maminkami Votjkových dětí.

  Se Sabinou žil šest let, do té doby, než potkal Libuškou Rohlíčkovou.

  Na začátku zářivé kariéry byl Josef Vojtek třináct let ženatý s neznámou ženou z Teplic, kde dříve žil. Ta mu porodila syna Josefa, který je sice také muzikant, ale veřejnosti se straní. 

  Velký zlom nastal, když se zpěvák seznámil s krásnou herečkou Sabinou Laurinovou (47). Nikdo jejich vztahu nedával velké naděje, ona taková křehká princezna a on takové zvíře z pódia, které rádo pařilo a užívalo si ženské pozornosti. 

  Ale světe, div se, oni se do sebe opravdu zamilovali, šest let spolu žili, snili o vlastním domě, který chtěli stavět především pro malou dcerku Valentýnku. Ale už po jejím narození se začalo spekulovat, že Josef není zrovna vzorným partnerem a nepomáhá Sabině, jak by měl. Hádky u nich doma měly být na denním pořádku, dokonce na sebe řvali jako smyslů zbavení.

  Pepa Vojtek za dob vztahu s Libuškou Vojtkovou.

  Pepa Vojtek za dob vztahu s Libuškou Vojtkovou

  Až se Pepa rozhodl, že ze vztahu doslova uteče. A to rovnou k jiné ženě. Tou byla bývalá manželka Daniela Hůlky Libuška Rohlíčková (37, v té době Hůlková). Josef se měl do mladé tanečnice natolik zamilovat, že za sebou tak rychle spálil mosty, až si neuvědomil, jak matce své dcery ublížil.

  Laurinová byla na absolutním dně. Místo plánované svatby přišel rozchod jako z hororu, kdy ze dne na den zůstala na Valentýnku sama, zato Pepa už si užíval v náručí nové partnerky. 

  Velká láska s Libuškou skončila obrovskou zradou

  Libušku Pepa opustil kvůli své současné manželce Jovance.

  Libušku Pepa opustil kvůli své současné manželce Jovance.

  Když odešel od Sabiny, ihned začal bydlet s novou láskou Libuškou. Vypadali jako zamilovaní puberťáci, kteří bez sebe nedají ani ránu. Nestyděli se veřejně líbat a ohmatávat se, chtěli, aby každý viděl, jak moc se milují. 

  Žili, jako by to byl poslední den, a nebylo chvíle, kdy by nebyli spolu. S velkou pompou se vzali, tím ještě víc naštvali Sabinu Laurinovou, která na sňatek čekala dlouhých šest let, ale na rozdíl od tanečnice se ho nedočkala a skončila jako svobodná matka. Vypadalo to, že Pepa opravdu natrefil na tu pravou lásku, která s ním všechno překoná.

  Jenže pak Libuška otěhotněla a jejich vztah začínal být čím dál víc chladnější, jako by se najednou odcizili a už to nebyli ti zamilovaní puberťáci, ale Libuška už asi neměla tolik sil s manželem dovádět.

  Kdyby věděla, co ji po porodu čeká, snad by nechtěla ani porodit. Jen tři měsíce po porodu synka Matyáše přišla ledová sprcha. Josef jí začal zahýbat a ještě k tomu s její nejlepší kamarádkou Jovankou (40, dříve Skrčeská), která Libušce dokonce svědčila na svatbě. 

  Pepa Vojtek hraje v rodině roli hlavního ochutnavače.

  Pepova třetí manželka Jovanka. Opustí i ji?

  „Zhroutil se mi svět. Já byla plná hormonů, malé dítě na krku, teprve jsem se snažila se s ním nějak sžít a pak přišla tato rána. Já myslela, že mi skončil život. Já neztratila jen manžela, ale i nejlepší kamarádku, oba mi vrazili kudlu do zad,“ nechala se v minulosti slyšet opuštěná Libuška. 

  „My byli s Pepou domluvení, že když se nám bude líbit někdo jiný a budeme s ním něco mít, dáme od našeho vztahu ruce pryč. Ale on to nejdříve dělal za zády a pak se dozvím, že s nejlepší kamarádkou,“ dodala Libuška, která je teď konečně šťastná po boku herce Zdeňka Rohlíčka. 

  Další podváděnou je třetí manželka Jovanka?

  Pepa Vojtek hraje v rodině roli hlavního ochutnavače.

  Vydrží jejich vztah manželskou krizi?

  Když celá kauza praskla, že Vojtek opustil manželku s malým miminkem, strhla se ohromná mela. Většina lidí stála na straně tanečnice, kterou zradila vlastní kamarádka. Ale Pepa zase neviděl, neslyšel... Přesně jako ve všech případech, nechal se okouzlit a asi na nějaký čas věřil tomu, že je to ta pravá.

  Už mu vadilo, že Jovanku nazývají všichni milenkou a zrádkyní, proto si ji v roce 2010 vzal za ženu, aby z ní udělal paní Vojtkovou, stejně jako dvě ženy předtím. Sabinu si nevzal. 

  Vypadalo to, že vedle Jovanky nakonec zkrotl jako beránek. Jako jediná žena mu totiž neporodila „jen“ jedno dítě, jako tomu bylo v předchozích vztazích, ale zplodila s ním dva krásné syny. Pepa ji nazýval svou osudovou partnerkou, s níž by chtěl zůstat do konce svého života.

  Jenže teď to vypadá, že se mu možná opět začala zapalovat lýtka a rodinný život ho přestal bavit. Údajně se má scházet s pohlednou manažerkou Veronikou Šimůnkovou u ní v bytě, zatímco Jovanka je doma s chlapečky. Že by „karma“ zapůsobila a i jeho současné ženě se stalo to, co předtím její nejlepší kamarádce Libušce? 

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková.

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková

  Sama Jovanka je z toho v šoku, ale snaží se být nad věcí. „Nám manželství funguje, nemám důvod si to myslet nebo ho podezřívat, hlídat či kontrolovat. Čekám, až přijde domů a co mi řekne. Jak se k tomu postaví. Pokud řekne, že s ní má vztah a chce s ní být, jdeme od toho, pokud řekne, že ne, uvidím. Jsem zvědavá, jak se k tomu postaví on,“ vysvětlila nám Vojtková a vyvrací fakt, který o ní říká manžel, a sice, že je žárlivá. 

  Zatím je ve hvězdách, jak jejich manželství dopadne. Sám Vojtek ví, že mu teče do bot, má rozhodně co vysvětlovat, aby tuto manželskou krizi ustál. Je opravdu Veronika jeho novou múzou? Nebo mu nakonec Jovanka odpustí, že jí neříkal, kam každé pondělí chodí? 

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková.

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková, která se má scházet s Vojtkem.

  Jedno je jisté. Zpěvák se bojí rozvodu jako čert kříže, protože už má svůj věk, vztahových karambolů si užil víc než dost a rád by měl ten svůj klídek. Bylo by to už třetí manželství a čtvrtá rodina, které by se mu zřítily jako domeček z karet. 

  Fotogalerie


  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 4:50 středa 2. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   75
  • Haha
   46
  • Tvl
   32
  • Sladký
   27
  • Super
   23
  • Cože
   18

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

  Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 3. prosince 2020, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz