Mám pocit, že každou chvíli umřu. Mladá vdova po Šuralovi prožívá strašnou bolest

Manželka tragicky zemřelého fotbalisty Josefa Šurala zveřejnila poslední slova, která si s otcem svých dvou dcer vyměnila, a ukázala dojemné video.

V turecké Alanyi žili sice teprve od letošního ledna, přesto si to tam zamilovali. Josef a Denisa Šuralovi podle slov jejich přátel prožívali nejkrásnější období svého života. 

Vše se změnilo 29. dubna, když během autonehody osmadvacetiletý fotbalista vypadl z minibusu a podlehl následkům svých zranění.

Zdrcená vdova, která zůstala na výchovu jejich dvou dcer sama, nyní své životní lásce poslala dojemný vzkaz.

„Člověk neví, co napsat. Kus sebe jsem ztratila, když jsi za námi spěchal domů. Tvá poslední slova do telefonu byla ‚Nečekej na mě, miluji tě‘. Navždy si tě budu pamatovat takhle. Jako milujícího manžela, tátu, syna i kamaráda. Nikdy jsi nebyl křivý ani podlý a vždy ses snažil být fér. Jsi ten nejlepší táta na světě, protože vím, že nás teď hlídáš tam někde ze shora,“ vyznala se Denisa Šuralová, která svému tragicky zemřelému muži poděkovala za dvě úžasné dcerky, jež spolu mají.

„Každý den v nich budu vidět tebe, což mě zároveň moc bolí, protože vím, jak tě milují, a nemůžou tomu uvěřit, stejně jako já. Melisska bude mít teprve tři měsíce a já vím, jak ses na ni těšil, protože byla tvá vymodlená. Bohužel tě tolik nestačila poznat, ale vždy jí všichni budeme připomínat, jak úžasný táta jsi. Vaneska nese tvou ztrátu nejhůř, protože jsi její ‚tatulineček‘ a nikdo už ji nikdy nebude milovat tak, jak jsi to uměl ty. Život už nikdy nebude jako dřív a já mám pocit, že každou chvíli umřu, ale vím, že ti to nesmím udělat, protože by jsi byl nešťastný. Musíme bojovat s tragickým osudem. Nikdy se nepřestanu ptát proč. Miluji tě navždy, má lásko,“ vzkázala mu do nebe Denisa, která se do Česka vrátila již v pondělí večer, a to několik hodin po smrti svého muže.

Nyní je obklopená svými nejbližšími, kteří jí jsou oporou, a dokola si pouští společná videa.

Na jednom z nich, které mladá vdova zveřejnila k dojemnému textu (ke zhlédnutí v záhlaví článku), Šural tančí se svou starší dcerkou uprostřed silnice a ona ho za to napomíná.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat