jít naiDNES.cz

Josef Rychtář zase volá po pozornosti? „Mám chuť to skoncovat a jít za Ivetou!“

Josef Rychtář zvažuje o sebevraždě. | foto: Jiří Pitrof/Tilen VajtExpres.cz

Po boku vdovce po Ivetě Bartošové Josefa Rychtáře se sice skoro tři roky po její tragické smrti začala objevovat nová žena, on přesto není se svým životem spokojený. Ačkoliv by momentálně měl prožívat opět šťastné období, pomýšlí na to nejhorší. Prý chce za svou milovanou Ivetkou.

Pro Josefa Rychtáře byla osudovou ženou bývalá princezna české popmusic Iveta Bartošová, sám totiž dodnes přiznává, že přestože v jejich vztahu byly mráčky a někdy doslova lilo, nedokáže na ni zapomenout.

Rychtář se exkluzivně Expres.cz svěřil, že často zvažuje, že si stejně jako jeho životní láska sáhne na život.

Občas mě to taky na tom světě nebaví. Občas mám momenty... Promítnou se mi hlavou černé myšlenky,“ přiznává říčanský podnikatel, který se chmur nezbavil ani v náručí své nové partnerky. Paní Iva jakoby Bartošové z oka vypadla a Rychtář nám dokonce v rozhovoru prozradil, že obě ženy mají i podobné povahové rysy.

V myšlenkách se ale stále vrací k Ivetě.

Nedávno jsem zase četl dopisy, které mi Ivetka psala. Pak jsem znovu četl zprávu od strojvedoucího, který řídil vlak, a musím říct, že to se mnou vždycky zamává. Vím, že je to masochistické, ale nemůžu ty papíry spálit. Někdy mám touhu si v nich počíst, pak mi to začne šrotovat v hlavě a mám takové myšlenky, jestli by nebylo lepší odejít za ní,“ šokoval nás Rychtář.

Prý už nemá pro co žít. „Říkám si, co bych tady ještě dokazoval. Já se najím, podívám se na televizi, napiju se limonády, zajedu si na kafe, na hřbitov a teď jezdím za touto Ivou. Mám tady ještě vnoučka Honzíka. Jinak žádnou jinou motivaci nemám. Nevidím žádnou životní vizi,“ stěžuje si vdovec po Ivetě.

29. duben, den, kdy před třemi lety svůj život dobrovolně ukončila Iveta Bartošová, se kvapem blíží, tak snad se říčanský podnikatel nerozhodne k něčemu šílenému.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:01 15. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  20
 • Trapas
  18
 • Cože
  13
 • Super
  11
 • Sladký
  11
 • Tvl
  9
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat