jít naiDNES.cz

Rychtář truchlí s novou přítelkyní nad hrobem Bartošové: Chce Ivetino požehnání?

Vdovec Josef Rychtář tři roky od tragické smrti Ivety Bartošové stále truchlí. K jejímu hrobu vzal navíc i svou současnou partnerku Ivu, která je zesnulé zpěvačce nápadně podobná. Zapálit svíčku byli na hřbitově i u kolejí. Usiluje snad Rychtář o Ivetino požehnání?

Dnes je tomu přesně tři roky od tragické smrti Ivety Bartošové, která si dobrovolně lehla pod kola vlaku mezi pražskou Uhříněvsí a Kolovratami.

Josef Rychtář, který zpěvaččinou sebevraždou stále žije, navštívil ku příležitostí výročí Ivetiny smrti její hrob v Říčanech, kříž přímo u místa tragédie a také pomníček u železničního přejezdu v Uhříněvsi. A nezavítal na ta místa sám.

Rychtářova přítelkyně Iva roli Bartošové respektuje.

Rychtářova přítelkyně Iva roli Bartošové respektuje.

S sebou totiž přivedl i svoji novou známost, přítelkyni Ivu. O té nám před měsícem řekl:

„Tato paní, ač to není Iveta a nikdy Ivetou nebude, má mé velké uznání. A to proto, že respektuje, že stejně do konce života v mém srdci bude Iveta a budu milovat jenom Ivetu. To se mi na ní líbí. Nedává mi najevo, že bych od toho měl upustit a zapomenout na ni. Nedej bože něco změnit v místě, kde bydlím, kde stále mám její obrazy a fotografie. Ona mě respektuje,“ svěřil se.

Josef Rychtář vyrazil k Ivetině hrobu ku příležitosti třetího výročí její smrti.

Josef Rychtář vyrazil k Ivetině hrobu ku příležitosti třetího výročí její smrti.

A jeho slovům odpovídá i to, že byla paní Iva s Rychtářem ochotná absolvovat cestu k Ivetině hrobu i na další místa a dokonce se u toho nechala zvěčnit fotografy.

Usiluje snad touto cestou Rychtář o Ivetino požehnání?

„Já jsem jí řekl, že to byla žena mého života a nedá se to srovnat s žádným jiným vztahem, který jsem prožil. V té souvislosti já nedám na Ivetku dopustit a je u mě na prvním místě. Ale neříkám, že se nemůžu s někým poznat. A co se týče Ivy, tak na ní obdivuju, že má strašně moc společných vlastností jako Ivetka. Je skromná, hodná, milá a nekonfliktní. Je tam velká podoba v povahových vlastnostech,“ uvedl na konto své bývalé a současné partnerky Rychtář.

Vdovec po Ivetě Bartošové se na místo tragédie stále vrací.

Vdovec po Ivetě Bartošové se na místo tragédie stále vrací.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 27. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  62
 • Cože
  21
 • Super
  15
 • Tvl
  14
 • Sladký
  12
 • Haha
  11
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat