jít naiDNES.cz

Otrávil Rychtář své exmanželce studnu? Ne, ale přiznal se k jinému činu!

Josef Rychtář se po letitých tahanicích vystěhoval z domu své exmanželky Dariny Nové. Předtím ale měl poničit, co mu přišlo pod ruku. A nejen to! Údajně měl dokonce i otrávit studnu. To ale vdovec po Ivetě Bartošové popírá a tvrdí, že si jeho exmanželka vše způsobila sama!

Josef Rychtář měl podle informací deníku Blesk před vystěhováním z domu své exmanželky zpřetrhat všechny elektrické kabely, poničit plynové potrubí, vyšroubovat všechny kliky a dokonce i otrávit studnu, čímž mohlo dojít ke kontaminaci vody v celých Říčanech.

Rychtář se ale cítí být nevinný a tvrdí, že s tímto řáděním nemá nic společného. „Jestli tam někdo něco poničil, tak to bylo s plným svědo paní Nové, která před časem s panem Kočářem a Chamrádem odpojila plynoměr a usekla elektrické kabely,“ tvrdí říčanský podnikatel.

Nejdřív sekerou přesekli přívodní kabel k jističům, pak nechali odpojit plynoměr a tři týdny zpátky pan Chamrád se dvěma Ukrajinci ukradli ze studny čerpadlo na vodu, odmontovali kotel, aby se nedalo topit, vypustili radiátory, ukradli jističe na chodbě a ustřihli dráty. Na to jsou dokumentace. Jestli někdo něco ničil, tak lidi z okolí paní Nové,“ obviňuje svou exmanželku Rychtář s tím, že on rozhodně nic neničil a neotrávil.

Dám na to svou hlavu, že jsem nic neotrávil. Nemám to zapotřebí,“ dodává vdovec po Ivetě Bartošové. Skončí na ulici poté, co musel svou říčanskou vilu opustit?

Stálé bydlení zatím řeším, ale zatím bydlím u své přítelkyně a bratra paní Nové. Takže cestuju mezi Libercem a Rakovníkem. Bezdomovec ze mě nebude. Musím ale přiznat, že pokud bych neměl rodinu a přítelkyni, asi bych šel dobrovolně za Ivetkou,“ šokuje Rychtář řečmi o sebevraždě a není to poprvé, co takto mluví.

Postaráno je podle jeho slov prý i o firmu. Rychtář se živí tím že si založil firmu na zabezpečování objektů. Tak se vlastně poznal i s Ivetou Bartošovou, tehdy totiž zařizoval zabezpečení v jejím domě.

„Firmu jsem přestěhoval k sestře a funguje. Musím jenom přiznat, že jsem budovu, ve které sídlila firma, odpojil od všech sítí. O tom jsem ale informoval policii. Já jsem ji vybudoval načerno s přáteli. Nikdy nebyla ani zkolaudovaná. Připojený jsem tam byl načerno. Proto jsem vše odpojil, když už tam nebudu. Kdyby se tam co stalo, šli by po mně. Nebyla tam ani provedená revizní zpráva. Nejspíš o té černé stavbě informuju stavební úřad, aby tu budovu zbourali,“ dodal na závěr Rychtář.

A jelikož exmanželé jeden na druhého vinu hází již roky, pravdy se dočkáme nejspíš až u soudu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:24 25. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
 • Super
  6
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat