Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Kyberšikana, domácí násilí a nevěra. To je souboj Muže roku 2016 Josefa Kůrky a jeho expřítelkyně Nikol Gremplewské. | foto: instagram

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání jak nejkrásnější muž roku 2016 Josef Kůrka (27), tak účastnice reality show Robinsonův ostrov Nikol Gremplewská (26). Kůrka o své bývalce tvrdí, že se mu nabourala do Facebooku, ona zase prohlašuje, že ji mlátil a podváděl. Kde je teď pravda? Zeptali jsme se obou.

Josef Kůrka na sociálních sítích obvinil svou expartnerku Nikol Gremplewskou z kyberšikany. „Toto je od včerejšího dne můj jediný a pravý profil. Oba účty jsem poslední dobou neovládal já, ale moje psycho ex. Mazala mi třeba nabídky, které jsem dostával. Pak posílala lidem moje nahé fotky a to už jsem dal na policii,“ napsal Kůrka na sociálních sítích.

„Mlátil mě a podváděl!“ tvrdí Nikol

Jenže poté, co jsme kontaktovali Kůrkovu expřítelkyni Nikol Gremplewskou, dozvěděli jsme se pravý opak! Nejenže popírá všechno, co nám řekl její bývalý přítel, navíc přišla s drsnými obviněními! „Je to lež jako věž a nechápu, proč tohle dělá! Přitom ještě nedávno mi psal, že mě miluje a chce se ke mně vrátit!“ tvrdí Gremplewská. „Už po půl roce mi dal facku. Pak mě mlátil a měla jsem několikrát modřiny. Moje mamka z toho byla zděšená. Vždycky když jsem od něj chtěla odejít, přemluvil mě. On umí hrát, přetvařuje se,“ vznesla drsná obvinění bývalá Robinsonka.

Gremplewská se účastnila druhé série Robinsonova ostrova. Původně se do reality show hlásil i její expřítel. „On nerozdýchal, že mě vybrali a jeho ne. Řekl mi tehdy, ať se seberu a vypadnu z jeho bytu,“ řekla nám Nikol. „Jde mu totiž jenom o slávu, to je pro něj na prvním místě. Peníze a sláva,“ myslí si Gremplewská, která podezírá Kůrku z toho, že se do ní naváží jenom proto, aby se zviditelnil v médiích.

Kromě domácího násilí Nikol Gremplewská mluvila o tom, že ji Kůrka neustále podváděl, což měl být i důvod jedné hádky, která nakonec vyústila ve fyzický útok. Jednou mi v hádce rozmlátil telefon tak, že to prý v Alze ještě nikdy neviděli!“ popsala nám jednu z hádek Gremplewská. „Karma snad neexistuje! Já jsem vždycky byla ta hodná, starala se o něj a byla mu oporou. Nechápu, že mu to všechno prochází!“ posteskla si.

Nedalo se to vydržet, tak mi vystřelila ruka!

Po takových prohlášeních bylo naší povinností spojit se s Josefem Kůrkou, aby se k tomu vyjádřil. „Jednou jsem ji uhodil, když jsem měl jet na přehlídku do Bratislavy. Kopala do mě, abych nemohl odjet, protože žárlila na to, že tam mají být další modelky,“ obhajoval Kůrka svůj útok na expartnerku Nikol. „Nedalo se to vydržet, a tak mi vystřelila ruka. Dost jsem ji uhodil,“ připouští nejkrásnější muž roku 2016.

Podle Josefa Kůrky byl problém v tom, že veškeré nevěry měla Nikol jen v hlavě a sžírala ji chorobná žárlivost. „Já jsem ji nikdy nepodvedl, jen jsem si ty modelky dal do přátel. Vždycky když jsem se s Nikol chtěl rozejít, ona se mi nabourala do sociálních sítí, abych s ní musel komunikovat,“ vysvětluje.

Na otázku, jak to bylo s rozsekaným telefonem, nám Kůrka odpověděl: „To je pravda, že jsem jí rozbil telefon. Ona odjela na ostrov a já jsem si našel novou přítelkyni. Ona té přítelkyni tvrdila, že jsme spolu, a posílala jí videa. Tak jsem ten telefon vzal a rozbil ho.“ Závěrem pak ještě dodává: „Jeden z nás tu lže a já to nejsem!“


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 4. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  40
 • Trapas
  37
 • Tvl
  16
 • Sladký
  13
 • Super
  11
 • Cože
  6
Komentáře