Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vyhrocený rozchod Kůrky a Angie: Nenávidím se, že mám s ní dítě! Celou dobu jsem tě živila!

  Ještě nedávno si dělali legraci z toho, jak široká veřejnost kritizovala jejich péči o syna Rafaela, kterého často nechávali doma, zatímco oni vyráželi za zábavou či relaxem. Josef Kůrka a Angie Mangombe, kteří se do sebe zamilovali díky zápasům v Clash of the Stars a nyní se znovu a tentokrát již definitivně rozešli, na sebe teď ale veřejně hází špínu. Kůrka se nechal slyšet, že se nenávidí za to, že má dítě s někým takovým, jako je Angie. Sexy influencerka mezitím uvedla, že Pepu dva roky živila!

  „Máme termín a sepisuji hosty. Chceme to mít velké. Svatba bude příští rok v červenci. Víme místo, ale neprozradíme ho. Bude to v Česku. Bude to něco speciálního, vzrušení a legrace,“ řekla loni v létě pro Expres.cz Angie Mangombe.

  Před pár dny ale vyšlo najevo, že pompézní svatba Josefa Kůrky a Angie padá. Influenceři, kteří už měli vybrané šaty na svůj velký den, navíc oznámili několikátý a tentokrát už nejspíše i definitivní rozchod. Vyjádření z obou stran nasvědčují, že se nerozešli vůbec v dobrém.

  „Mohli jsme spolu zůstat a být na oko šťastná rodinka, ale uvnitř bych pomalu a tiše umírala. To prostě není můj případ! Jsem oheň, jsem živel a k sobě potřebuju někoho, kdo mě nechá být, tím kým jsem,“ uvedla na Instagramu Angie, která prý nechce být matkou na plný úvazek, ale ráda by se věnovala také své kariéře modelky a influencerky.

  Nesnáším se za to, že s ní mám dítě. Je to životní prohra

  Angie se s Pepou dohodla, že se v pečování o malého Rafaela budou střídat po týdnu. To mnoho lidí nemůže pochopit a na Angie se valí kritika ze všech stran. K rozchodu se nyní velmi obsáhle vyjádřil také Kůrka, který původně chtěl všechny detaily držet pod pokličkou.

  „Ji nebaví mít rodinu, co jsem pochopil. Nebaví ji žít s rodinou. Tohle jsem si z toho vzal a to se jen tak nezmění, třeba až jí bude 40 nebo 50, tak se nad tím zamyslí, ale teď ne,“ říká na jednom z videí Kurka, kterého se pak fanoušci ptali, zdali považuje za chybu, že má dítě s někým, jako je Angie.

  „Nesnáším se za to, abych pravdu řekl. Beru to jako obrovské životní zklamání a obrovskou životní prohru,“ řekl na plná ústa Kůrka, který prý Angie velmi miloval, ale nyní je už připravený poznat novou ženu.

  „Bylo mi s ní dobře, byl jsem hodně zabouchlej, proto jsem možná hodně věcí neviděl. Ale teď už je to pryč a spoustu věcí už vidím,“ svěřil se model, který má za sebou také účast v reality show Survivor.

  Co se týče syna Rafaela, Kůrka je toho názoru, že by bylo lepší, kdyby se o malého chlapce staral výhradně on. Svou expartnerku zkritizoval také za to, že malé dítě často nechávala u ostatních lidí.

  „Zatím to máme týden a týden. Jak často v tom týdnu s ním Angie je, to je otázka druhá...Když jsem byl v práci, tak se o něj staral kdekdo a to je prostě na ho *no. Vyčítal jsem jí to a ona byla nas*aná,“ popsal Kůrka.

  Angie: Živila jsem ho 2 roky a došla mi trpělivost!

  K Pepovým slovům se pak na svém profilu ve stories vyjádřila i Angie, která uvedla, že důvodem rozchodu byl fakt, že už ji nebavilo Kůrku živit.

  „Já to tak hezky ukončila a celou vinu svedla na sebe. Myslela jsem si, že se nějakým způsobem domluvíme, ale očividně ne. Já jezdila vydělávat peníze, měla jsem focení a točení. Víte, co je pravý důvod, proč jsme se rozešli? Neustále jsem ho nabádala k tomu, aby byl více chlap a postaral se o nás, abych nemusela vydělávat peníze. Chci, abychom se měli dobře a Rafík měl krásný život. Už mi došla trpělivost. Nebudu živit chlapa, nebaví mě to a jsem z toho otrávená. Já ho prosila a nic s tím neudělal. Neviděla jsem změnu za dva roky,“ řekla Angie, která navíc plánuje další zápas v Clashi a ráda by se utkala s Hankou Gelnárovou.

  Fotogalerie