jít naiDNES.cz

Spokojené manželství Josefa Dvořáka: Pro jahody s milovanou ženou a roztomilým psem

Josef Dvořák spojil příjemné s užitečným a během procházky se stavil pro jahody. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Nejznámější představitel postav vodníků Josef Dvořák (77) spojil příjemné s užitečným, když vyrazil se svou manželkou Jarmilou vyvenčit psa. Když už byli manželé venku, vzali to rovnou přes večerku, kde Dvořákova žena zakoupila jahody.

Mít psa, to znamená (alespoň v těch slušnějších rodinách) chodit s ním na procházky, tedy se denně trochu hýbat. Může to vypadat jako banalita, ale každodenní procházky městem jsou nejen vzpruhou pro ducha, ale také pro tělo.

V úterý takhle pod rouškou tmy vyrazil na procházku se psem herec Josef Dvořák s manželkou Jarmilou, která si říká Jája. Pár se zastavil u večerky, kam Jarmila skočila pro jahody. Z české zahrádky zatím sice nebudou, ale po zimě přijdou vhod i ty čínské!

Josef Dvořák se za život oženil celkem čtyřikrát. Perličkou je, že navzdory tomu měl jen tři ženy. Své druhé ženě Zuzaně totiž dal manželský slib hned dvakrát. Poprvé to „nevyšlo“ kvůli studentce Aleně, která zemřela tragicky poté, co ji srazilo auto.

Se současnou manželkou Jarmilou žije Josef Dvořák přes pětatřicet let v dobrém i ve zlém. Pouhých pět let po svatbě Josefu Dvořákovi objevili rakovinu tlustého střeva, ze které se herec díky operaci a podpoře manželky dostal.

Jája a Pepa se poznali při natáčení seriálu Rozpaky kuchaře Svatopluka. Mají dohromady čtyři děti. Tři má Josef Dvořák z předchozích manželství, jedno má Jája.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat