Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho zdravotním stavu značně podepsal. Josef Abrhám sice dorazil ve společnosti své manželky Libušky a její sestry Mirky, bylo ale zřejmé, že není v plné kondici. Dámy po jeho boku ho dokonce při chůzi musely podpírat.

Stojí při sobě jako skála a navzájem jsou si oporou. A v posledních dnech doslova. Josef Abrhám sice se svou ženou Libuškou Šafránkovou a její sestrou Mirkou dorazil na pohřeb Stanislava Zindulky, bylo ale zřejmé, že při chůzi si již není tak jistý. Do krematoria v pražských Strašnicích tak dorazil za pomoci zmíněných dam, které mu nepomáhaly jenom do schodů, ale i při chůzi.

Hvězda kultovního snímku Vrchní, prchni! nejenže hůř chodil, v prvních chvílích působil i dost ostýchavým a zdrženlivým dojmem. Zatímco jeho žena se vesele vítala s hereckými kolegy, Abrhám se držel nejprve mlčky zpovzdálí a k přátelům se přidal až po chvíli.

Když si Libuška Šafránková po obřadu při odchodu z krematoria špitala se svou dávnou kamarádkou Dagmar Havlovou, Abrhám na ni tiše čekal u vstupních dveří do krematoria. Když dámy domluvily, vydal se společně s nimi po schodech dolů. A zatímco nahoru ho dámy musely podpírat, dolů to zvládl herec sám. Bylo na něm ale vidět, že na to vynaložil všechnu svou vůli. Hned pod schody pak k němu opět přistoupily Libuška Šafránková a její sestra Mirka a znovu ho podepřely z obou stran.

Sami se podívejte na snímky, z nichž je zřejmé, že se Josef Abrhám nejenže hůře pohybuje, ale i jak velkou oporou mu jeho žena v těžkých chvílích je. Ne nadarmo patří tito manželé k nejoblíbenějším dvojicím diváků a fanoušků filmu.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat