Strach o Josefa Zímu: Skolila ho nemoc, ruší další představení

Vrchlického divadlo zrušilo koncert Josefa Zímy a Yvetty Simonové ze zdravotních důvodů. Do konce ledna se v divadelní pokladně vrací vstupné, protože koncert se ruší bez náhrady. | foto: Koláž Expres.cz

I když je na svůj věk pořád velmi vitální, zpívá mu to jako zamlada a ohledně nových technologií drží krok s lidmi klidně o dvě generace mladšími, neduhy stáří bohužel musí řešit i Josef Zíma (86). Oblíbený zpěvák kvůli zdravotním problémům musel zrušit další plánovaná vystoupení, a to bez náhrady. Od léta ho totiž zlobí pravé koleno.

„Omlouváme se. Ze zdravotních důvodů byl zrušen koncert Josefa Zímy a Yvetty Simonové. Do konce ledna budeme vracet v divadelní pokladně vstupné, protože koncert se ruší bez náhrady,“ uvedlo Vrchlického divadlo v Lounech na adresu plánovaného vystoupení, které připadá na 10. ledna.

Podle informací Expresu prince Radovana z pohádky Princezna se zlatou hvězdou stále zlobí pravá noha. „Situaci navíc komplikuje fakt, že herec trpí silnou cukrovkou, ve vzduchu tak visela i hrozba amputace, což v takových případech bohužel není úplně výjimečné. Pepíček je jinak ohromně vitální a i lékaři dělají všechno pro to, aby k tak krajnímu řešení nemuselo dojít,“ svěřil Expresu zdroj z okolí legendárního zpěváka, kterého publikum miluje.

Pravá ruka Josefa Zímy se ale snaží fanoušky uklidnit a slibuje, že se jejich idol na prkna, co znamenají svět, zase vrátí.

„Mohu potvrdit, že je pan Zíma v současné době zdravotně indisponován. Naštěstí nejde o nic vážného a počítám, že od druhé poloviny února by zase mohl začít vystupovat,“ řekla nám zpěvákova manažerka Petra Nováková.

Fanoušci z Lounska tak snad o vystoupení svých idolů nepřijdou a ve Vrchlického divadle přivítají Josefa Zímu i Yvettu Simonovou se vší parádou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:05 3. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  30
 • Cože
  12
 • Tvl
  9
 • Trapas
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat