Johny Machette se pustil do Taryho: Děckám máme být vzorem

10. března 2019
Chování youtubera Tarase Povoroznyka alias Taryho hnulo žlučí i raperovi a youtuberovi Jonáši Čumrikovi, který je známý jako Johny Machette. Ten tvrdí, že by Tary měl jít příkladem, což se ovšem se zesměšňováním vlastních fanoušků neslučuje. Chýlí se konec české YouTube scény?

Česká youtuberská scéna se otřásá v základech. Nejenže po Jiřím Královi před časem oznámili odchod z české youtuberské scény i ViralBrothers, nyní je v pěkné šlamastice i parkourista Tary, který měl veřejně zesměšnit svého fanouška, ačkoliv sám říká, že jde jenom o kampaň proti němu, protože někdo zveřejnil jenom část videa, aby ho v očích veřejnosti očernil.

Právě na Taryho má pifku další youtuber, a to Johny Machette.Myslím si, že člověk, který oslovuje přes 700 tisíc lidí, by si to neměl dovolit k nikomu, natož k malému dítěti, které tam zesměšnil a ztrapnil před jeho vrstevníky. Přijde mi to extrémně nechutné. Ten kluk by měl být vzorem, a ne jezdit na dálnici 250 kilometrů v hodině a pak zesměšňovat něčí finanční situaci,“ říká nekompromisně Machette.

I proto jsme se ho zeptali, zda není čas s youtuberingem seknout. To ale raper v plánu nemá.

Já jdu proti proudu a po sedmi osmi letech na YouTube jsem si pořídil natáčecí techniku. Žádná přední kamera mobilu. Mám světla, stativy, mikrofon, fotoaparáty. Cítím se znovuzrozený. Letos začne moje youtubová kariéra,“ přiznal Jonáš, který podle svých slov nehodlá točit parkour ani videa o vaření.

„Beru to jako příležitost, jak ukázat, kdo je Jonáš a co umí,“ uzavřel.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:24 8. července 2019. Anketa je uzavřena.

  • 23
  • 19
  • 18
  • 18
  • 18
  • 17
Komentáře