jít naiDNES.cz

Johnny Depp v objetí sličné brunetky. Amber Heard asi pukne vzteky!

Za rozvodem Deppa s Heard podle všeho stojí lesbické hrátky s britskou modelkou! | foto: Koláž expres/GettyImages/Profimedia

Johnny Depp je nyní v Evropě, kde koncertuje se svojí skupinou Hollywood Vampires. Je vidět, že se se situací a kritikou, která se snesla na jeho osobu za fyzické napadení manželky Amber Heard, si těžkou hlavu nedělá.

Od smutku mu pomáhala sličná brunetka, se kterou herec popíjel do brzkých ranních hodin v hotelovém baru v centru Stockholmu.

Některé přítomné překvapil jeho vzhled, protože herec připomínal protagonistu ze snímku Piráti z Karibiku . Depp byl ale v kontaktu s fanoušky, žádného neodmítl, podepisoval kartičky a vypadal spokojeně,“ řekl jeden ze zúčastněných hostů.

Od smutku mu pomáhala sličná brunetka, se kterou herec popíjel do brzkých...

Od smutku mu pomáhala sličná brunetka, se kterou herec popíjel do brzkých ranních hodin.

O tom svědčí i snímek se slavnou švédskou módní blogerkou, se kterou se promenádoval v prostorách hotelu, který si účtuje za jednu noc 8000 eur.

Johnny Depp s blogerkou Desiree Nilsson (21).

Johnny Depp s blogerkou Desiree Nilsson (21).

Amber Heard, která podala žádost o rozvod, je nyní středem zájmu amerických médií. Velmi otevřeně mluví o tom, že byla obětí toxického manželství a následně i fyzického týrání.

Amber Heard je podle široké veřejnosti obětí a dokonce i hrdinkou, jelikož celou situaci medializovala.

Amber po údajném útoku Johnnyho Deppa.

Amber po údajném útoku Johnnyho Deppa.

To se však nelíbí jeho bývalým partnerkám. Ty se postavily na stranu herce a hromadně prohlašují, že Depp nikdy agresivní nebyl.

Za vším prý stojí jeho majetek, ze kterého si Heard chce ukrojit pořádný krajíc. Pár totiž před vstupem do manželství nepodepsal žádnou smlouvu ohledně majetkového vyrovnání.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 2. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Haha
  7
 • Trapas
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat