Johnny Depp je jako na houpačce: Zase vypadá skvěle, ale vyhodili ho z Pirátů

Když měl Johnny Depp před rockovým koncertem v Praze, spousta jeho fanoušků se zhrozila. Na internetu se objevily fotografie, podle nichž se z lamače dívčích srdcí stal pohublý mužík, který vypadá jako závislý na drogách. To je teď sice minulostí a z Deppa je zase charismatický sympaťák, jenže nyní ho potkala další životní rána: Dostal padáka z filmů o pirátovi Jacku Sparrowovi!

„Obávám se, že můj idol je vážně nemocný,“ zněl jeden z komentářů pod šokující fotkou, která se na jaře objevila na sociálních sítích. Johnny Depp, miláček především ženského publika, byl najednou pohublý, bledý a jeho divoký úsměv nahradil nepřítomný výraz.

Nebylo se čemu divit, měl za sebou velmi těžké životní období. Bývalá manželka ho obvinila z domácího násilí, nevybíravě se měl Depp chovat i ke svému týmu. Do toho se objevily informace, že nezřízeně holduje alkoholu.

Teď se zřejmě populární herec dal znovu dohromady. Na fotografiích z nedávného filmového festivalu v Curychu působil přesně jako dřív – svěže a plný elánu.

Jenže přišla další životní rána. Rolí, která mu za hereckou kariéru padla možná ze všech nejvíce, byl potrhlý pirát Jack Sparrow. Nyní je na programu pokračování dnes již legendární série Piráti z Karibiku, jenže Depp, který ji v podstatě sám proslavil, dostal padáka!

Johnny Depp na festivalu v Curychu.

Johnny Depp na festivalu v Curychu

Piráty z Karibiku si vzali do parády scenáristé třeba marvelovského filmu Deadpool. Ti chtějí sérii nasadit novou dějovou linku, jenže ta se oblíbeného Jacka Sparrowa týkat nebude.

Již předem je jasné, že tím film výrazně utrpí na divácké popularitě. Moc dobře si toho musí být vědomi i scenáristé. Spekuluje se proto, že za Deppův konec v populární disneyovce může minimálně pět žalob, které se na něj valí.

Depp už není bledý ani pohublý.

Depp už není bledý ani pohublý.

S jakými problémy se vlastně Depp potýká? Před soud herce ženou bývalí obchodní manažeři, jeho bývalý právník nebo členové ochranky. Všem prý měl ztěžovat podmínky a krátit jejich zisky. 

Bývalá manželka Amber Heard ho zase viní z domácího násilí a nechala se slyšet, že Depp nemá daleko ani k alkoholu či drogám!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 3. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  83
 • Super
  43
 • Trapas
  21
 • Cože
  20
 • Haha
  15
 • Sladký
  10
Komentáře