Depp se rozloučil s Prahou: Rozdával podpisy, Cooper se fotil s policistou

Na včerejším koncertě zazářil, teď jde Johnny Depp zase o dům dál. Na pražském letišti se naposledy rozloučil s českými fanoušky, rozdal několik podpisů a vydal se na cestu do Německa, kde už dnes večer čeká jeho Hollywood Vampires další koncert. A co Johnnyho tolik probíraný vzhled?

Už několik dní je to pro bulvární média nejžhavější téma. Oblíbený herec Johnny Depp objíždí Evropu jako rocker a kytarista kapely Hollywood Vampires, jenže vypadá spíš jako někdo, koho schvátila těžká nemoc.

Na koncertě v pražských Letňanech ale všem vytřel zrak. Stále to sice není onen šarmantní idol fanynek z celého světa, na pódiu ale řádil, jako by byl mladší o desítky let. Strhl tisíce lidí v publiku a teď se na jeho výstup valí jen chvála.

V Praze se však Johnny Depp příliš dlouho nezdržel. Přijel včera před koncertem a dnes už jeho kapelu čeká další část turné v Německu. Na Letiště Václava Havla se s ním přijelo rozloučit hned několik fanoušků a určitě nelitovali. Johnny si na ně udělal čas a kromě pár úsměvů rozdal i několik podpisů.

Kromě podpisů rozdával Johnny Depp také úsměvy.

Kromě podpisů rozdával Johnny Depp také úsměvy.

Radostnou zprávou je, že už rozhodně nevypadá tak sešle, jako když se fotil s fanynkami v Rusku. Chytil barvu, nabral pár kilo a jediné, co se na něm negativně podepsalo, byla znatelná únava. Po včerejší show se ale není čemu divit.

Se zpěvákem Cooperem ulovil fotku i policista.

Se zpěvákem Cooperem ulovil fotku i policista.

Kromě Deppa se fotografům Expresu podařilo zachytit i hlavního zpěváka Hollywood Vampires Alice Coopera. I ten se s hloučkem fanoušků pozdravil, rozdal několik podpisů, a dokonce ho na společnou fotografii odchytil i přítomný policista.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:47 12. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  40
 • Tvl
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
 • Trapas
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat