Mizerná organizace zkazila jinak fantastický koncert Deppa a Osbourna v Letňanech

V pražských Letňanech to včera roztočila legenda heavy metalu Ozzy Osbourne a jeho bohaté složení doprovodných kapel. Zraky fanoušků se upínaly především k oblíbenému herci Johnnymu Deppovi, který poslední dny děsí svým sešlým vzhledem. Na všechny spekulace dal však zapomenout a fanoušci si koncert jeho kapely pochvalují. S čím ale byly problémy, je organizace koncertu a dlouhé fronty, kvůli kterým řada fanoušků některé hvězdy nestihla.

Celá veřejnost na něj upíná zrak a bojí se, že snad trpí nevyléčitelnou nemocí. Jen před pár dny se na internetu objevily fotografie pohublého a vybledlého herce Johnnyho Deppa, jak se po boku ruských fanynek snaží na tváři vykouzlit prázdný úsměv.

Na koncertě v pražských Letňanech však většinu fanoušků uklidnil. S kytarou řádil jako pravý rocker, bylo ho plné jeviště a publikum bylo koncertem jeho kapely Hollywood Vampires nadšeno.

Depp má možná do šarmantního piráta Jacka Sparrowa stále daleko, rozhodně už ale na pódiu nepůsobil sešle. Společně se zpěvákem Alice Cooperem a dalšími členy kapely to naopak rozjížděl jako zamlada. Vytasili se legendárními hity Davida Bowieho či skupin Motörhead, Aerosmith nebo AC/DC.

Johnny Depp dal na pochyby o svém zdravotním stavu zapomenout.

Johnny Depp dal na pochyby o svém zdravotním stavu zapomenout.

A jen slova chvály měli fanoušci i na hlavní hvězdu večera Ozzyho Osbourna. Ačkoliv legendárnímu heavymetalistovi táhne na sedmdesát, v Letňanech omládl snad o desítky let. Podobně jako jeho mladší předskokané to na pódiu pořádně roztočil.

Ozzymu se pražská zastávka na jeho turné povedla.

Ozzymu se pražská zastávka na jeho turné povedla.

Ozzy vsadil na svoje největší hity a vystoupil i s několika peckami svojí někdejší kapely Black Sabbath. Ta se minulý rok rozloučila posledním turné, její členové ale koncertují dál. 

Pro samotného Osbourna má být aktuální turné tím vůbec posledním, je ale vidět, že do důchodu se mu ani trochu nechce. Šňůru koncertů plánuje natáhnout až do roku 2020 a i potom chce prý sem tam samostatný koncert odehrát.

Selhala organizace, lidé si stěžují

Ačkoliv vystoupením Deppa či Osbourna všech asi 35 tisíc fanoušků uchvátilo, na včerejší koncert se valí i velká vlna kritiky. Naprosto totiž selhala jeho organizace.

Kapela Hollywood Vampires u publika sklidila úspěch.

Kapela Hollywood Vampires u publika sklidila úspěch.

Za rozbahněný terén po propršeném dni pořadatelé samozřejmě nemohou. Co ale na jejich vrub padá, jsou nekonečné fronty u vstupů. Ty způsobily dlouhé bezpečnostní kontroly a rozdávání pásek pro vstup do jednotlivých sektorů.

Koncert Deppových Hollywood Vampires si fanoušci pochvalovali.

Koncert Deppových Hollywood Vampires si fanoušci pochvalovali.

Když k tomu připočteme i celkem značně nedodržený harmonogram, není se čemu divit, že to pořadatelé na sociálních sítích od fanoušků schytávají. Stížnosti směřují především na to, že koncert začal přibližně o hodinu dříve. Velká část publika tak přišla třeba o jednu z předskokanských hvězd Jonathana Davise z kapely Korn. 

A podle mnohých to dřelo i ve chvíli, kdy se do areálu letňanského letiště dostali. Stížnosti směřují třeba na systém mobilních toalet. Ten prý byl tak katastrofální, že lidé vykonávali potřebu úplně všude!

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:56 12. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  37
 • Trapas
  14
 • Tvl
  14
 • Haha
  12
 • Sladký
  9
 • Cože
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat