3 možnosti, proč Johnny Depp vypadá jako smrt: Je HIV pozitivní jako Charlie Sheen?

Žádná z hollywoodských hvězd teď neplní stránky světových bulvárních listů tak jako Johnny Depp. Oblíbený herec koncertuje s rockovou kapelou The Hollywood Vampires po Evropě a fotografie, které si s ním pořídily fanynky v Rusku, šokovaly snad každého. Trpí snad Depp vážnou nemocí? Pojďme se podívat na tři možnosti, které by za jeho strašidelným vzhledem mohly stát.

„Dop*dele, to je Johnny Depp?“ divili se fanoušci oblíbeného herce, když se na Instagramu objevily fotky z evropského turné kapely The Hollywood Vampires. Depp s ní nyní koncertuje v Rusku a vypadá, jako by seděl hrobníkovi na lopatě.

Z jeho pověstného šarmu nezbylo nic. Je pohublý, bledý, má propadlou tvář a vyčerpaný výraz. Snad celý svět se teď dohaduje, co za záhadným zjevem Johnnyho Deppa stojí. Pojďme si probrat ty nejžhavější teorie.

Filmová role

Nejskalnější fanoušci se chlácholí, že Johnny Depp takto rapidně změnil svůj vzhled dobrovolně, a to kvůli filmové roli.

Poukazují na to, že ve světě filmu jde o běžnou věc, a připomínají třeba případ jiné hvězdy Hollywoodu Matthewa McConaugheyho. Ten hrál v oscarovém filmu „Klub poslední naděje“ muže nakaženého HIV a během natáčení vypadal podobně jako nyní Depp.

Je pravda, že se má Johnny Depp v letošním roce ukázat ve filmu „Richard Says Goodbye“, který vypráví příběh profesora umírajícího na rakovinu. Film se ale začal natáčet už před rokem a jde spíše o menší snímek, není proto příliš pravděpodobné, že by Depp takto vypadal stále.

Johnny Depp s ruskou fanynkou.

Johnny Depp s ruskou fanynkou.

Dalším trhákem, kvůli kterému by mohl oblíbený herec měnit svůj vzhled, jsou „Fantastická zvířata a kde je najít“. Ve filmu ze světa Harryho Pottera Depp představuje černokněžníka Gellerta Grindelwalda. Jenže temná postava by musela během jediného dílu projít razantní proměnou, prozatímní trailery totiž Grindelwalda ukazují jen jako zdatného muže plného síly.

Rakovina či HIV

Mnohem reálněji se jeví prognózy, že něco není v pořádku s Deppovým zdravím. Že zřejmě trpí vážnou nemocí.

Herec skutečně vypadá jako někdo, kdo svádí urputný boj s rakovinou. Kromě toho, že je bledý a pohublý, také na fotkách působí zdrceně. To sice mohlo zapříčinit i zdlouhavé cestování, že by s ním však měl takový problém zrovna Depp, který je známý svou živelností, je s podivem.

Nelze také vyloučit, že se Johnny Depp potýká se stejným problémem jako jeho herecký kolega Charlie Sheen. Téměř stejně stará komediální hvězda nedávno přiznala, že je HIV pozitivní. A na Sheenově vzhledu je nemoc zatraceně znát, vyhlášený svůdník jako by během chvíle zestárl o několik let.

Teorii nahrává i jejich podobně bujarý styl života. Sheen byl pověstný kokainovými dýchánky plnými nechráněného sexu a právě ty se mu zřejmě staly osudnými. Jak se dočtete záhy, Depp zřejmě není o moc větší andílek.

Drogy a alkohol

Někteří fanoušci se snaží mírnit emoce tím, že si herec zkrátka jen prochází těžkým obdobím. 

Johnny Depp během evropského turné s kapelou The Hollywood Vampires.

Johnny Depp během evropského turné s kapelou The Hollywood Vampires.

Soudí se s firmou, která měla zanedbávat jeho management, i s bodyguardy, kteří si zase stěžují na něj za neprofesionální přístup. Kromě toho si navíc prošel rozvodem s herečkou Amber Heard a ta se neváhala rozpovídat o Deppových démonech.

Vyšlo tak najevo, že oblíbený herec nejde pro alkohol daleko, což ostatně potvrdil i opileckým výstupem na premiéře filmu „Vražda v Orient expresu“. Jeho exmanželka dokonce Johnnyho obvinila, že ji pod vlivem napadl. A co víc, Johnny také údajně holduje i drogám. Mohla ho snad do takového stavu dostat závislost?

O tom, jak děsivě vypadá Johnny Depp naživo, se budou moct již brzy přesvědčit i jeho fanoušci v Česku. Ve středu 13. června totiž s kapelou The Hollywood Vampires vystoupí na letišti Letňany v Praze.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:58 3. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  179
 • Cože
  48
 • Trapas
  38
 • Super
  28
 • Haha
  25
 • Sladký
  14
Komentáře