Depp o rozhovoru Amber Heard: Snažím se pohnout vpřed a ona se hrabe v rozhodnuté věci

17. června
Už jen několik hodin zbývá do chvíle, kdy stanice NBC odvysílá rozsáhlý rozhovor s Amber Heard o jejím nedávném soudu s exmanželem. A už jen ukázky naznačují, že to bude hodně třaskavé povídání. Johnny Depp dosud zveřejněné pasáže z interview přecházel bez komentáře, pohár jeho trpělivost ale nyní přetekl.

Jen v pár ukázkách stihla Amber Heard zpochybnit porotu, obvinit veřejnost z ovlivnění výsledku či třeba šokovat vyjádřením, že Johnnyho Deppa stále miluje. V nejnovější zveřejněné pasáži mluví o tom, jak jednou svojí dceři bude o celé kauze vyprávět.

„Myslím, že ať se stane cokoliv, bude to něco znamenat. Udělala jsem správnou věc. Udělala jsem vše, co jsem mohla, abych se postavila za sebe a za pravdu,“ odpověděla Amber na dotaz novinářky Savannah Guthrie, co by chtěla jednoho dne svojí dceři říct o tom, čím si prošla.

„Teď budu mámou na plný úvazek, když nebudu muset žonglovat s právníky,“ ujasnila také, jaké má nyní plány.

Její vyjádření, pochopitelně hlavně ta, která se týkají soudu, se ale vůbec nelíbí Johnnymu Deppovi, jemuž porota dala za pravdu, že exmanželka poškodila jeho dobrou pověst. A tak jeho tým vydal prohlášení přímo k rozhovoru pro NBC.

„Je nešťastné, že zatímco se Johnny snaží posunout se svým životem kupředu, obžalovaná a její tým se pořád vrací k rekapitulování, přebarvování a opětovnému projednávání záležitostí, které již byly rozhodnuty soudem, a verdiktu, který porota vynesla jednoznačně v Johnnyho prospěch,“ uvedl Deppův tým.

V pondělí u soudu opět vypovídala Amber Heard.

Je nicméně možné, že se k případu bude muset vrátit i populární herec. Amber totiž s právníky chystá odvolání. Rozsudek chce napadnout hlavně tím, že porotu ovlivnilo dění na sociálních sítích a že se ze soudu stala show.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře