Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Doufám, že její mrtvola hnije v kufru! U soudu Deppa a Heard zazněly šílené věci

  Johnny Depp se opět potkal s exmanželkou Amber Heard u soudu. | foto: Profimedia.cz

  Tohle je nejspíše ten nejtřaskavější soud, jaký kdy Hollywood zažil. Jak Johnny Depp, tak i Amber Heard chtějí před tribunálem ve Virginii dokázat, že právě oni jsou obětí systematického domácího násilí a že agresorem je ten druhý. Při dalším slyšení padala dokonce slova o mrtvolách hnijících v kufru auta.

  Právě to si měl totiž populární herec Johnny Depp přát, aby se stalo s Amber. 

  Prozradil to paradoxně jeho nejlepší kamarád a umělec Isaac Baruch, který v soudní síni spustil neuvěřitelnou show.

  „Pamatujete si, že by někdy pan Depp prohlásil, že si přeje, aby se Ambeřina hnijící mrtvola rozkládala v kufru auta značky Honda Civic?“ zeptala se Barucha právnička Amber Heard.

  Isaac Baruch promluvil o manželství Johnnyho Deppa a Amber Heard.

  „Jasně! Vidím to tady před sebou napsané, takže je jasné, že to někdy zaznělo. Tedy, bylo to napsáno,“ odpověděl pohotově Baruch.

  Konkrétně mělo jít o jednu ze zpráv, které si Depp a Baruch vyměnili v roce 2016, kdy eskalovaly hercovy spory s Amber. Johnny si z kamaráda udělal zpovědnici a svěřoval se mu s tím, co se v rozpadajícím se manželstvím děje.

  Johnny Depp přichází k soudu se svou typickou ručně smotanou cigaretou.

  Na otázku právničky, zda o Amber někdy Depp řekl, že „je to ču*ka, co rozvrátila jejich vztah“, odpověděl Baruch rovněž pohotově.

  „Je to tu napsané, vidím: Ta ču*ka zničila docela ku*evsky fajn život, co jsme spolu na chvíli měli,“ zacitoval Deppův kamarád.

  Amber Heard u soudu

  Byť se může zdát opak, Baruch Johnnyho před porotou v podstatě podržel. Nijak nerozporoval, že si Depp na Heard stěžoval a nadával na ni, popřel ale, že by ho kdy viděl, jak ji fyzicky napadl.

  Naopak se rozpovídal o tom, že jejich manželství vypadalo přímo idylicky, což mohl pozorovat z první ruky, jelikož ho Depp nechal bydlet v domě, který vlastnil.

  „Já se do Amber úplně zamiloval, stejně jako Johnny. Byla absolutně zdvořilá, laskavá, měla krásné zuby! Chovala se ke mně hezky. Pokaždé když jsem přišel, ptala se mě, jestli nechci něco k jídlu nebo pití. Vlastně jednou mi nic nenabídla! To byla v kuchyni, dělala si pleťovou masku a já se zeptal, jestli by mi to taky nemohlo pomoci. Ona se na mě podívala a řekla: Ne. Fakt jsem ji miloval!“ popisoval Baruch.

  Jeho výpověď působila místy odlehčeně, smál se při ní Johnny, ale i soudce a porota. Sympatický plešatý chlapík také popsal, jak časem začal pozorovat, že se mezi Deppem a Heard něco děje. 

  Zažil prý pár hádek, nikdy ale ne fyzické násilí. 

  „Jednou mi Amber řekla, že Johnny včera večer přišel a byl agresivní. Já se zeptal, jestli ji uhodil. Ona mi řekla, že ano, že po ní hodil telefon a praštil ji. Podíval jsem se na ni, ale neviděl jsem žádnou ránu, modřinu nebo otok. Prostě jen Ambeřinu tvář,“ pokrčil rameny a dodal, že Amber neměla make-up.

  Obě strany se u soudu snaží dokázat, že násilníkem je ten druhý. Právníci Amber Heard dokonce u jednoho z prvních slyšení popsali, že ji Johnny měl přitisknout k baru, mlátit ji lahvemi, pak ji po střepech vláčet a následně jednou z lahví znásilnit.

  To Deppovi právníci označili za neskutečný nesmysl. Není podle nich náhoda, že Amber dosud o žádném takovém případu nemluvila, ale najednou ho vytasila u soudu. 

  Herec naopak tvrdí, že po něm exmanželka házela věci a týrala ho, přičemž jednou po něm mrštila lahev od vodky a usekla mu kus prstu, což dokládá fotografií z nemocnice.

  Depp chce po exmanželce za pomluvu a poškození dobrého jména 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun), ona po něm dvojnásobek.

  Fotogalerie


  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Proč dřív lidé vypadali na fotce starší. Rychleji se stárnulo, nebo je to klam?

  Premium Tak schválně, udělejte si čas a zalistujte rodinnými alby. Podívejte se na svoje rodiče, prarodiče, praprarodiče. A...

  Rozvod, má prohra. Voříšek o synech, bohu Nedvědovi i bláznivé dietě

  Premium Evropský titul, zlato se Spartou, reprezentační srazy v pověstném hotelu Praha i rady od idolu Pavla Nedvěda, ale taky...

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 30. června 2022, svátek má Šárka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz