Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Je Amber zvrácená? Kopíruje oblečením Deppa a má mít plastiky, aby vypadala ztrhaně

  Převlékli byste se za člověka, co vás měl bít a týrat? Právě to podle všeho předvádí poslední týdny u soudu Amber Heard (36), která se v soudní síni ukazuje v oblečení inspirovaném Deppem (58). Herečka měla podle odborníků také podstoupit určité typy plastických operací, kvůli nimž vypadá její obličej ostřejší a ztrhanější, dále má trpět několika poruchami osobnostmi. Depp měl užívat kokain a v době manželství hodně pít. Heard chodí před soud zásadně bez make-upu, vlasy si stahuje do culíku a svůj vzhled oběti podporuje i brýlemi a hodinkami. Podle všeho si toho ale všiml i Johnny Depp, který už několikrát její oblečení také zkopíroval. Není vyloučeno ani to, že tak učinil záměrně, aby k tomu, co jeho exmanželka předvádí, přivedl ještě větší pozornost.

  Soud mezi Amber Heard a Johnnym Deppem můžete právě nyní sledovat jako reality show například na YouTube, kde jsou k vidění krátká i dlouhá videa z výpovědi jich samotných, psychologů a svědků. Heard byla za herce provdaná mezi lety 2015 a 2016, roku 2018 herečka obvinila Deppa z domácího násilí. Ten ji žaloval za poškození reputace a náhradu škody za ušlé filmy minimálně o padesát milionů dolarů, Heard ho v návaznosti na to žalovala o dvojnásobek. Někteří z fanoušků, kteří soud pečlivě sledují, si všimli i volby hereččiných outfitů. Ty se nápadně podobají těm, jež si k soudu bere Depp, a zaměřil se tak na ně i britský deník Daily Mail.

  První den soudu, tedy 11. dubna, se Depp objevil v soudní síni v černé kravatě značky Gucci se stříbrnou včelou, jen o dva dny později v ní před soud dorazila i Amber, ovšem ve zlatém provedení. Kromě kravaty se včelou na sobě měl Depp ještě šedé sako, v něm se objevila Heard hned 12. dubna. Jenže se zdá, že ani Depp není v kopírování outfitů zcela bez viny. Dne 20. dubna se opět objevil u soudu v černé košili a šedém saku, tentokrát po vzoru Amber Heard.

  Náhoda? Jen těžko. Heard zkopírovala Deppovu kravatu jen s dvoudenním odstupem.

  Heard 12. dubna, Depp 20. dubna. Ten vynesl šedý oblek před soud ale už 11. dubna.

  Třináctého dubna vidíme Heard s vlasy staženými do culíku a v černém outfitu s bílou košilí s vycpávkami v ramenou. Pět dní poté se v černém saku, bílé košili a culíku ukazuje i Depp. Osmnáctého dubna na sebe bere Amber celočerný outfit, Depp dorazí celý v černé jen o tři dny později, tedy 21. dubna. 

  Heard u soudu 13. dubna v bílé košili, černém saku a sepnutých vlasech, Depp v tom samém, ovšem 18. dubna.

  Depp 14. dubna, Heard 18. dubna

  Heard 18. dubna, Depp 21. dubna

  Zajímavé na tom je i to, že Heard má imitovat outfity právě Johnnyho Deppa, o němž tvrdí, že ji týral. V minulosti mu přitom jeho styl vyčítala.

  „Proč by chtěl dělat Dior obchody zrovna s tebou? Vždyť Dior je celý založený na eleganci a stylu a ten ty postrádáš,“ vmetla mu podle svědectví Deppovy sestry do obličeje. Ta dále naznačuje, že Heard na herce dlouhodobě žárlila a snažila se mu shazovat sebevědomí.

  Amber působí u soudu značně ztrhaně, má se ale jednat o strategii. Depp sází na sebejistotu.

  Podle odborníků na sebe herečka navléká pánské obleky kvůli pocitu dominance a kontroly. Jenže v nich právě na podprahové úrovni na mnohé místo jako oběť působí přesně tak, jak ji líčí Depp, jako predátor. Ostatně podle nahrávek se potvrdilo, že exmanžela v minulosti uhodila.

  Heard se kromě toho před soudem ukazuje bez make-upu, má nyní silnější obočí a vlasy převážně stažené v culíku. Navléká také často hodinky a brýle, které jí dodávají na vážnosti.

  Podle lékařky plastické chirurgie Lory Hillové si měla Amber nechat v poslední době přeoperovat tváře. Stejně tak si měla nechat přeoperovat bradu a operace kombinovat s liposukcí a botoxem, čímž brada i líce nyní vystupují více dopředu a její obličej tak působí ostřeji, vážněji a ztrhaněji.

  Amber si nechala očividně udělat pár plastik, které jí pomáhají dosáhnout ostřejších rysů v obličeji.

  Amber Heard si nechala podle odborníků vpravit do tváří implantáty.

  Jiní z fanoušků si všimli i outfitů a účesů, které odkazují na hollywoodskou divu Lauren Bacall. Sám Johnny dal Amber přezdívku po jedné z postav, již si Bacall zahrála.

  Herec uvedl, že Heard přezdíval po jedné z filmových postav ztvárněných právě Bacall. Říkával jí Slim, ona jemu zase Steve. Odkazovali tak i na svůj velký věkový rozdíl.

  Amber se má stylizovat i do herečky Lauren Bacall, kterou v ní kdysi viděl Johnny.

  Amber Heard byla už v minulosti zadržena za fyzické napadení své exmanželky Tasyi van Ree. Podle jejího i Ambeřina vyjádření měla být ale policistka homofobní. Herečka dostala za čin dva roky podmínku a jméno policistky bylo očištěno s tím, že měla být sama homosexuálka a bojovnice za práva LGBTQ+ komunity.

  Amber ve vztahu pravidelně fyzicky napadala i Johnnyho. To ostatně dokazuje i nahrávka, na které Heard herci vysvětluje, že mu nedala pěstí, jen ho praštila, a že se nemá chovat jako mimino, ale jako dospělý muž.

  Celočerné outfity nosí s oblibou. Heard 14. dubna, Depp 19. dubna.

  Herečka je považována za prudce manipulativní a podle Deppových právníků má trpět histrionskou a hraniční poruchou osobnosti a s největší pravděpodobností i narcismem.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

  Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

  Vláda má 20 korun z každého litru benzinu, říká šéf sítě levných čerpacích stanic

  Premium Nikoho nenechají na pochybách, že tohle je nízkonákladová firma, kde se nehýří. Okázalost tu nemá místo. Spolumajitel...

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 21. května 2022, svátek má Monika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz