Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Je Amber zvrácená? Kopíruje oblečením Deppa a má mít plastiky, aby vypadala ztrhaně

  Převlékli byste se za člověka, co vás měl bít a týrat? Právě to podle všeho předvádí poslední týdny u soudu Amber Heard (36), která se v soudní síni ukazuje v oblečení inspirovaném Deppem (58). Herečka měla podle odborníků také podstoupit určité typy plastických operací, kvůli nimž vypadá její obličej ostřejší a ztrhanější, dále má trpět několika poruchami osobnostmi. Depp měl užívat kokain a v době manželství hodně pít. Heard chodí před soud zásadně bez make-upu, vlasy si stahuje do culíku a svůj vzhled oběti podporuje i brýlemi a hodinkami. Podle všeho si toho ale všiml i Johnny Depp, který už několikrát její oblečení také zkopíroval. Není vyloučeno ani to, že tak učinil záměrně, aby k tomu, co jeho exmanželka předvádí, přivedl ještě větší pozornost.

  Soud mezi Amber Heard a Johnnym Deppem můžete právě nyní sledovat jako reality show například na YouTube, kde jsou k vidění krátká i dlouhá videa z výpovědi jich samotných, psychologů a svědků. Heard byla za herce provdaná mezi lety 2015 a 2016, roku 2018 herečka obvinila Deppa z domácího násilí. Ten ji žaloval za poškození reputace a náhradu škody za ušlé filmy minimálně o padesát milionů dolarů, Heard ho v návaznosti na to žalovala o dvojnásobek. Někteří z fanoušků, kteří soud pečlivě sledují, si všimli i volby hereččiných outfitů. Ty se nápadně podobají těm, jež si k soudu bere Depp, a zaměřil se tak na ně i britský deník Daily Mail.

  První den soudu, tedy 11. dubna, se Depp objevil v soudní síni v černé kravatě značky Gucci se stříbrnou včelou, jen o dva dny později v ní před soud dorazila i Amber, ovšem ve zlatém provedení. Kromě kravaty se včelou na sobě měl Depp ještě šedé sako, v něm se objevila Heard hned 12. dubna. Jenže se zdá, že ani Depp není v kopírování outfitů zcela bez viny. Dne 20. dubna se opět objevil u soudu v černé košili a šedém saku, tentokrát po vzoru Amber Heard.

  Náhoda? Jen těžko. Heard zkopírovala Deppovu kravatu jen s dvoudenním odstupem.

  Heard 12. dubna, Depp 20. dubna. Ten vynesl šedý oblek před soud ale už 11. dubna.

  Třináctého dubna vidíme Heard s vlasy staženými do culíku a v černém outfitu s bílou košilí s vycpávkami v ramenou. Pět dní poté se v černém saku, bílé košili a culíku ukazuje i Depp. Osmnáctého dubna na sebe bere Amber celočerný outfit, Depp dorazí celý v černé jen o tři dny později, tedy 21. dubna. 

  Heard u soudu 13. dubna v bílé košili, černém saku a sepnutých vlasech, Depp v tom samém, ovšem 18. dubna.

  Depp 14. dubna, Heard 18. dubna

  Heard 18. dubna, Depp 21. dubna

  Zajímavé na tom je i to, že Heard má imitovat outfity právě Johnnyho Deppa, o němž tvrdí, že ji týral. V minulosti mu přitom jeho styl vyčítala.

  „Proč by chtěl dělat Dior obchody zrovna s tebou? Vždyť Dior je celý založený na eleganci a stylu a ten ty postrádáš,“ vmetla mu podle svědectví Deppovy sestry do obličeje. Ta dále naznačuje, že Heard na herce dlouhodobě žárlila a snažila se mu shazovat sebevědomí.

  Amber působí u soudu značně ztrhaně, má se ale jednat o strategii. Depp sází na sebejistotu.

  Podle odborníků na sebe herečka navléká pánské obleky kvůli pocitu dominance a kontroly. Jenže v nich právě na podprahové úrovni na mnohé místo jako oběť působí přesně tak, jak ji líčí Depp, jako predátor. Ostatně podle nahrávek se potvrdilo, že exmanžela v minulosti uhodila.

  Heard se kromě toho před soudem ukazuje bez make-upu, má nyní silnější obočí a vlasy převážně stažené v culíku. Navléká také často hodinky a brýle, které jí dodávají na vážnosti.

  Podle lékařky plastické chirurgie Lory Hillové si měla Amber nechat v poslední době přeoperovat tváře. Stejně tak si měla nechat přeoperovat bradu a operace kombinovat s liposukcí a botoxem, čímž brada i líce nyní vystupují více dopředu a její obličej tak působí ostřeji, vážněji a ztrhaněji.

  Amber si nechala očividně udělat pár plastik, které jí pomáhají dosáhnout ostřejších rysů v obličeji.

  Amber Heard si nechala podle odborníků vpravit do tváří implantáty.

  Jiní z fanoušků si všimli i outfitů a účesů, které odkazují na hollywoodskou divu Lauren Bacall. Sám Johnny dal Amber přezdívku po jedné z postav, již si Bacall zahrála.

  Herec uvedl, že Heard přezdíval po jedné z filmových postav ztvárněných právě Bacall. Říkával jí Slim, ona jemu zase Steve. Odkazovali tak i na svůj velký věkový rozdíl.

  Amber se má stylizovat i do herečky Lauren Bacall, kterou v ní kdysi viděl Johnny.

  Amber Heard byla už v minulosti zadržena za fyzické napadení své exmanželky Tasyi van Ree. Podle jejího i Ambeřina vyjádření měla být ale policistka homofobní. Herečka dostala za čin dva roky podmínku a jméno policistky bylo očištěno s tím, že měla být sama homosexuálka a bojovnice za práva LGBTQ+ komunity.

  Amber ve vztahu pravidelně fyzicky napadala i Johnnyho. To ostatně dokazuje i nahrávka, na které Heard herci vysvětluje, že mu nedala pěstí, jen ho praštila, a že se nemá chovat jako mimino, ale jako dospělý muž.

  Celočerné outfity nosí s oblibou. Heard 14. dubna, Depp 19. dubna.

  Herečka je považována za prudce manipulativní a podle Deppových právníků má trpět histrionskou a hraniční poruchou osobnosti a s největší pravděpodobností i narcismem.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 čtvrtek 8. září 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   48
  • Haha
   16
  • Trapas
   11
  • Cože
   8
  • Sladký
   7
  • Tvl
   6